Isadepäeva kink: toredad logoga sussid

Isadepäeva kink: toredad logoga sussid

Isadepäev on juba jälle varsti siin – 8. novembril. See on meie ametlik meeldetuletus, et mitte ükski isa 8. novembri hommikul kingi ja kaardita ei jääks! Tuletame ka siinkohal meelde, et üks väga mõnus isadepäeva kink on sussid! Kuigi nad seda võib-olla välja ei näita, siis ka isade varbad külmetavad. Meie susside seast leiad midagi igale maitsele: soliidsemaid nahast susse, lihtsaid jalga torgatavaid tuhvleid kui ka eriti mõnusaid villaga susse.

Kui niisama sussist väheks jääb, siis saab sussile lisada ka nahast logo kirjaga PARIM ISA või PARIM VANAISA. Sildi lisame vastavalt võimalusele kas vasakule või paremale jalale. Valikus on ka sussikotiga variant – nii on juba meie poolt kingitus pakitud! See on eriti hea lahendus kui sussid on vaja näiteks Eesti teise otsa saata või hoiate hetkel sotsiaalset distantsi ja sussid lähevad otse isale. Paneme lisaks kõikidele sildiga tellitud sussidele juurde toreda isadepäeva kaardi luuletusega. Nii ei pea üldse muretsema ja isa saab otse kätte toreda üllatuse.

Kuidas sildiga sussi tellida?

  • Lisa ostukorvi meelepärane OmaKinga sussipaar *. Ülal tõime välja isade lemmikud!
  • Vali juurde silt: kas tavaline või koos sussikotiga.
  • Enne ostukorvi lisamist vali kas PARIM ISA või PARIM VANAISA variant.
  • Tellimisel sisesta vajalikud andmed ning soovitud aadress/pakiautomaat, näiteks saada otse isale!
  • Kui on erisoove, siis kindlasti lisa need märkustesse – näiteks saame omalt poolt kaardile kirjutada soovijate nimed või muu personaalse sõnumi (sellisel juhul on kaart luuletuseta).
  • Maksa tellimuse eest ning sussid saavad valmis kuni 3 tööpäeva jooksul!

Tegelikult väga lihtne 🙂 Siinkohal ütleme veel, et isadepäeva logosid on piiratud koguses, seega kui ilma ei taha jääda, siis ruttu tellima!

PS! Sildiga susside tellimise viimane tähtaeg on 04.11.2020 kell 13.00 ning tarneaeg kuni 3 tööpäeva. Kuna tegemist on eritellimus sussidega, siis tavapärane 14-päevane tagastusvõimalus erisussidele ei kehti.

* Silti ei saa lisada TOKU brändi sussidele!