Jalanõud igasse aastaaega

Jalanõud igasse aastaaega

Oleme kodumaise jalatsivabrikuna oma pika tegutsemisaja jooksul püüelnud alati täiuslikkuse poole. Meie jalanõud valmivad käsitööna kogemustega meistrite käe all, täpselt nagu vanaisa Peeter meie pereettevõtte alguses seda tegi. Meie jalanõud valmivad võimalikult looduslähedastest materjalidest, tegemata kompromisse kvaliteedis. Ja need läbivad alati individuaalse kontrolli – seda kõike loomulikult selleks, et pakkuda Sulle parimat.

Meil on ülimalt hea meel, et meie tooteportfell on aastatega sellisel määral laienenud, et meilt leiab jalanõud igasse aastaaega ja igale pereliikmele. Neljajalgsed pereliikmed jätame sedapuhku välja kuna neile pole meil paraku midagi pakkuda aga mine tea, mida aeg toob kuna aastaid tagasi poleks osanud unistadagi, et meie tootevalikus on näiteks käsitööna valminud ketsid, kotid või sisustuskorvid, mis paljudes klientides nii Eestis kui välisriikides nüüd elevust tekitavad. Kindlasti ei jää sellised üllatused viimaseks, meie rõõmsameelsetel disaineritel ja kindla käega meistritel on palju toredaid mõtteid ja ideid, mida sooviks aja jooksul ellu viia.

Oleme küll väikesed aga mõtleme ja unistame suurelt. Eks seegi on üks põhjus, miks meie OmaKinga brändile tekkis juurde TOKU bränd. Soovime viia eesti disaini laia maailma ja esimesed sammud oleme selleks juba ka teinud aga eks palju samme on veel ees 🙂

Aga millised jalanõud millisesse aastaaega kõige paremini sobivad, saad teada juba postitust edasi lugedes.

Jalanõud sooja suvesse

Suviseks ajaks pole olemas sandaalidest ideaalsemaid jalatseid, eriti kui need on tehtud käsitööna ja hingega. Kui õues päike ikka kütab ja kuumus paneb jalad automaatselt esimese jäätisepoe suunas jooksma, siis kinnised ja higistama ajavad jalanõud on viimased, mida jalga panna sooviks. Aga silmapaistvad ja stiilsed sandaalid, mis sobivad kokku iga riietusesemega, on suveks justkui loodud. Sandaalid kannavad hoolt, et Sinu jalad mõnusalt jahedad oleksid ja Sinu kehatemperatuur liiga kõrgeks ei läheks. Loomulikult on endiselt omal kohal ka jäätis aga mitte enam esmavajadusena vaid lihtsalt enese premeerimiseks õige jalatsivaliku eest 😉

Olgugi, et need suvised jalanõud on suurepärane valik aasta kõige soojemaks perioodiks, saab neid tegelikult kanda aastaringselt sisetingimustes ja seda hästi paljud meie toredad kliendid ka teevad. Sandaalid on väga populaarsed tööjalatsitena ja vahetusjalatsitena koolis kuna need on ergonoomilised ja ääretult vastupidavad ning hoiavad tuju kõrgel pika töö- ja koolipäeva lõpuni.

Sandaalide valik on meil oi kui lai! Valikus on nii lahtise- kui kinnise ninaosaga sandaalid, nii lihtsalt jalgatorgatavad kui kannarihmaga sandaalid.

Suvised jalanõud ootavad Sind allpool, olenevalt oma värvieelistusest leiad kindlasti endale sobiva värvi või värvilahendusega sandaalid, mis võimaldavad Sul silma paista ja hallist massist eristuda 😉

75,74 
75,74 
75,74 
54,10 
54,10 
54,10 

Jalanõud värvikirevasse sügisesse

Kui mõnusalt soe suvi meile selja pöörab (mõnikord varem, mõnikord hiljem), siis on aeg lahtised jalanõud vahetada välja kinniste jalanõude vastu. Tänavamoes on juba ammuilma kõige tähtsamal kohal mugavus ja kõrget kontsa näeb tänaval haruharva kuna need on asendunud mugavate ja stiilsete madala tallaga kingadega. Kingadega, mis ei väsita Sinu jalgu ja näevad tujutõstvalt head välja. Just sellised sügisesed jalanõud on ka OmaKinga ja TOKU brändis esindatud.

Valikus on vinged kuutsid, mis on inspiratsiooni saanud susside lihtsusest ja looduslähedusest. Nendes lihtsa lõikega ja mõnusast materjalist valmistatud jalanõudes tunned end alati mugavalt ja stiilselt. Samuti on valikus põhjamaise stiiliga moekad kingad, mis moeteadlikule ja aktiivse eluviisiga inimesele hästi sobivad.

Ja me pole ära unustanud ka kõige pisemaid, meie naturaalsest nahast lastekingad Sinu silmatera jalas viivad igaühe nunnumeetri raudselt lakke 😊

Käsitööna valminud kingadega on ääretult mõnus sügisperioodil linnatänavatel seigelda või vaatamisväärsusi külastada. See muidugi ei tähenda seda, et neid kingi kevadel või suvel jalga panna ei sobi, ikka sobib kuna aeg on näidanud, et isegi suveilmad võivad mõnikord nii jahedad olla, et sandaalide asemel valiks hea meelega kinnisemad jalanõud.

Sügiseselt värvikirevat jalanõudevalikut näed allpool.

Jalanõud külmaks talveperioodiks

Parimad jalanõud jahedasse talve on kahtlemata soojad sussid kuna tubaste tegevuste osakaal aina kasvab ja küll on mõnus, kui saab varbad sooja sussi sisse pista. Enamasti on just sussid need, mida Sinu pikast tööpäevast väsinud ja valutavad jalad koju saabudes esimese asjana vajavad. Ja kui toapõrandad kipuvad lisaks ka ebameeldivalt jahedad olema, siis on just soojad sussid parim rohi selle vastu.

Eriti külmakartlikele sobivad väga hästi naturaalsest vildist, lambavillast või mõlemast materjalist kombineeritud sussid. Aga loomulikult ei puudu meie riiulilt ka klassikalised sussid.

Ja olgem ausad, mõnusad sussid kuluvad marjaks ära ka teistel aastaaegadel, eriti kui kodus, maal vanema ja/või vanaisa juures, töökohas või lasteaias põrandad külmavõitu on.

Sussidel on tegelikult üks väga hea omadus veel! Need sobivad imehästi kingituseks, kas mõneks tähtpäevaks või detsembris jõuluvana kingikotti. Selline kingitus ei jäta külmaks ühtegi ema, isa, vanaema ega vanaisa või lihtsalt head tuttavat.

Oleme seda korduvalt juba maininud ja teeme seda siinkohal taas – kui on varbad soojas, siis on ka süda soe! Ja sooja südamega inimesed on alati kõrgelt hinnas 😉

84,59 
84,59 
44,26 
44,26 
44,26 
44,26 
44,26 
44,26 
44,26 
44,26 
44,26 
- 20%
Original price was: 44,26 €.Current price is: 35,41 €.
- 20%
Original price was: 44,26 €.Current price is: 35,41 €.
- 20%
Original price was: 44,26 €.Current price is: 35,41 €.
44,26 
44,26 
44,26 
- 29%
Original price was: 41,31 €.Current price is: 29,51 €.
9,84 49,18 
Püsikliendi hind: 9,50-47,50 €

Jalanõud tärkavasse kevadesse

Kevade hakul soovib igaüks meist veeta võimalikult palju aega õues, ammutada värsket õhku, avastada uusi kohti või külastada vanu lemmikpaiku. Seda kõike on eriti mõnus teha mugavates ja praktilises jalanõudes, täpsemalt ketsides. Kuna kevadeti on ilmad veel heitlikud, esineb nii päikeselisi kui vihmaseid ilmu, siis sobivad ketsid kevadjalanõudeks eriti hästi.

Kuna meie ketsid on unisex-jalanõud, siis sobivad need iga trenditeadliku mehe ja naise jalga. Ja pole suurt vahet, mis sel trenditeadlikul naisel või mehel seljas on, sest meie disainerid on hoolt kandnud selle eest, et need jalanõud sobiksid suurepäraselt kokku nii kleidi, teksaste, retuuside ja isegi ülikonnaga.

Nende jalanõudega ei pea Sa kunagi muretsema ja ennast tagasi hoidma kartuses, et määrid need ära. Ketsid (roheline ja hall mudel) on masinpestavad ja pärast õrna pesu on need taas nagu uued. Nende jalanõudega saad võtta kevadest maksimumi ja kanda neid kuni kuuma suveni (soovi korral ka suvel), mil soe päike tekitab soovi taas suvised jalanõud kasutusele võtta, millest oli juba eespool juttu.

 

Ja saigi märkamatult aastaring täis 🙂

Kindlasti meie lai tootevalik laieneb veelgi ja igasse aastaaega lisandub jooksvalt uusi tooteid. Meie toredad disainerid ja meistrid kannavad selle eest hoolt selgi hetkel, mil Sina seda postitust loed. Teeme omaltpoolt alati kõik, et pakkuda Sulle võimalikult suurt valikuvõimalust ja parimat kvaliteeti.