Jalanõude suurused puust ja punaseks

Jalanõude suurused puust ja punaseks

Hea jalanõu üheks tunnuseks on tema mugavus kandja jalas aga et jalanõu oleks mugav, siis peab jalanõu suurus vastama jala tegelikule suurusele kuna just selle jala jaoks on meie disainerid jalanõu disaininud ja meie meistrid selle valmistanud.

Jalanõude suurused võivad mõnikord tekitada segadust aga tegelikkuses on asi üsna lihtne ja loogiline. Et Sul oleks võimalikult lihtne valida just Sinule sobiva suurusega jalanõu, siis selleks oleme iga toote juures välja toonud antud jalanõu suuruse EU mõõdu järgi ja sellele suurusele vastava sisetalla mõõdu sentimeetrites.

Ainuüksi jalanõude EU suurusele tugineda ei soovita, nagu tihtilugu ei kattu kõikide brändide jalanõude suurused, võivad ka erinevatel kollektsioonidel mõõdud natuke erineda. Seetõttu on sisetalla mõõt kõige kindlam viis õige suurusega jalanõude valikul.

Ilmselt tekkis Sul nüüd küsimus, milline on korrektne viis mõõta jalalaba, et mõõduga ei eksiks? Esiteks on Sul vaja joonlauda või mõõdulinti, ilma selleta on täpset tulemust keeruline saada. Kui pole emba-kumba käepärast, siis lastevanematel tasuks esimese hooga piiluda lapse koolikotti kuna usinal koolilapsel on joonlaud alati olemas või siis võib proovida õnne naabri ukse taga, ehk on lahke naaber nõus viieks minutiks oma mõõtmisvahendit laenama.

Teiseks on vaja pliiatsit ja paberit. Paberit eelkõige selleks, et Sa ei peaks otse põrandale jooni tõmbama ja neid hiljem eemaldama hakkama.

Aseta paber põrandale ja tõmba pliiatsiga joon ümber oma jala. Kasutades joonlauda või mõõdulinti, saad ära mõõta vahemaa oma suure varba ja kanna vahel. Ja ongi tehtud, oli ju lihtne 🙂

Täiskasvanud, kellel jalg enam ei kasva, saavad alternatiivina mõõta ära ka mõne vanema jalatsi sisetalla pikkuse ja võttagi aluseks selle mõõdu.

Olenemata sellest, kas Sulle pakuvad huvi naiste jalanõud, meeste jalanõud või laste jalatsid, kõigi puhul toimub mõõtmise protsess täpselt samamoodi.

Kui jalanõude suurused Sulle ikka segadust tekitavad, siis ole hea ja võta meiega ühendust meie kontaktandmete või sotsiaalmeedia vahendusel. Hea meelega anname Sulle nõu ja aitame välja valida just Sinule sobiva suurusega jalanõud.

Kindlasti ei pea loobuma tellimisest, kartuses, et äkki suurus ikka ei sobi. Selles suhtes ei erine meie veebipood tavalisest kaubanduskeskusest. Kui kodus jalanõusid proovides selgub, et suurus võiks ikka number väiksem või suurem olla, siis saada meile jalanõud tagasi ja saadame Sulle kas number väiksema või number suurema jalanõu vastu. Vastava vormi ja detailsema info leiad meie müügitingimuste alt.

Loodetavasti ei tekita jalanõude suurused enam nii palju segadust ja leiad meie toodete hulgast kohe õige suurusega jalanõud 😉