OmaKing EV100

Võrumaine kingitus Eesti sajandaks juubeliks

Aastaga 2018 astus Eesti Vabariik veel ühe sammu sajanda sünnipäeva tähistamisele lähemale! Nii otsustas ka OmaKinga pere teha riigi rahvale praktlise ja ilusa kingituse ning tõi müügile EV100 juubelisussid. Sünnipäevasussid on heledast naturaalsest vildist ning lambavillase voodriga, et hoida juubeli külmal aastaajal jalad mõnusalt soojas. Viie erineva sussimudeli seast peaksid oma lemmiku leidma kõik pereliikmed! Käsitööna Võrumaal valmistatud sussid sobivad ka ideaalselt kinkimiseks. Neid on uhke tähtpäeval kanda ning hiljem meenutavad need soojalt väärikat sündmust!

EV100 juubeliks loodud kollektsiooniga anname Võrumaa laste tantsulustile hoogu juurde! Nimelt läheb iga ostetud paari pealt üks euro ‘Võrumaa laste pastelde fondi’ – lihtsamalt öeldes aitame lasteaedade ja koolide rahvatantsurühmadel pastlad jalga!

Sussid leiad Tallinna ja Tartu Kaubamajas, ABC Kinga kauplustes ning muidugi siinsamas OmaKinga e-poes.

Eren ise ütleb, et jalats peab olema nii mugav, et sa tunned ennast sama hästi kui paljajalu käies. Samas on see suur väljakutse leida jalatsimudel, mis kõigile sobib. Vähemalt eestlaste jalad on küll nii erinevad, et vahest tekib tunne, et peaks igale eestlasele oma jalatsimudeli tegema.

Disainer: Eren Leis