Mida kinkida jõuludeks?

Mida kinkida jõuludeks

Jõulud on kohe-kohe ukse taga ja tasapisi hakkab peas vasardama mõte, et mida kinkida jõuludeks.

Et vahetult enne pühi suurt stressi ja peavalu ei tekiks, siis on mõistlik kingitused või vähemalt suurem osa kingitusi varakult valmis teha või soetada. Toome siinkohal Sinuni mõned ideed, mida võiks jõuluvana kingikotti poetada.

Parim kingitus on loomulikult isetehtud kingitus, see on omanäoline ja kordumatu 😉 Südamesse tekib alati soe tunne, kui lähedane inimene on just Sinule mõeldes midagi oma kätega valmis meisterdanud. Ise tehes on piiriks ainult taevas, käepäraste vahenditega on võimalik ära teha palju. Kui juhul endal tõesti ideid napib, siis internetist leiab ideesid ja juhendeid rohkem, kui läbi lugeda jõuab.

Meie oleme näiteks viimastel aastatel valmistanud koos oma toreda kollektiiviga tootmisjääkidest jõuluehteid ja -kaarte, mida on tore kinkida või kaunistusteks kasutada.

Mida kinkida jõuludeks

Samas tuleb tunnistada, et meil kõigil on tänapäeval meeletu elutempo ja tihtilugu on keeruline selliseks käsitööks aega leida.

Aga mida kinkida jõuludeks, kui aega üldse pole? Hästi südamlikud ja liigutavad kingitused on käsitööna valminud tooted, meie tootevalikust siis soojad ja mõnusad toasussid. Olgugi, et need sussid pole valminud Sinu käe all, on need valminud meie armsal kodumaal ja toredate meistrite käe all. Meie käsitööna valminud toasussides on täpselt sama suur annus soojust ja hinge nagu oleksid need Sinu tehtud.

Kingikotti soovitame naturaalsest vildist ja lambavillast susse, millega on pühade ajal ja üldse talvisel ajal eriti mõnus toas ringi sahistada. Kui suled korraks silmas ja kujutad ette, kuidas meie mõnusates sussides naudid küünlavalgel või kaminatule taustal maitsvat jõulujooki oma kõige kallimate seltsis, siis saad aru mida silmas peame 😉 Kui soovid seda tunnet ka oma lähedastele, siis soodsad käsitöösussid on parim jõulukink.

Sussidel on muide jõulukuul üks väga kasulik funktsioon veel! Need saab panna ju aknale, et päkapikkudel oleks koht, kuhu maiustusi ja pisikesi kingitusi poetada 😉 Ka selleks otstarbeks sobivad OmaKing’a sussid suurepäraselt – päkapikud on meie sussid ametlikult heaks kiitnud ja lubanud hoolitseda selle eest, et sussid teps mitte tühjad poleks.

Hea firma juht, kui Sul tekib küsimus, mida kinkida jõuludeks oma töötajatele või koostööpartneritele, siis sosistame vastuse Sulle kõrva: „Kontorisussid – nii logoga kui ilma, et tööl saaks tunda end sama mugavalt nagu kodus“.
Oluline on meelde jätta, et kink ei pea olema tingimata suur ja kallis, see peab tulema südamest. Kinkimisrõõm ongi suurim rõõm!

Meie võtame nüüd lumeootuses pöidlad pihku ja enne lahti ei lase, kui tulevad valged jõulud, koheva lumevaiba ja mõnusa talveilmaga 😊

Valik susse, mida kinkida jõuludeks: