- 50%
- 50%
5,00 
- 50%
- 79%
- 20%
36,00 
- 20%
36,00 
- 20%
36,00 
- 67%
20,00 
- 73%
20,00 
- 73%
20,00 

Soodsad jalanõud

Kellele meist ei meeldiks kvaliteetsed ja soodsad jalanõud, mis on valminud käsitööna kodumaise jalatsitootja meistrite käte all? Kas poleks tore kui kõik soodsad jalanõud kõikidest tootekategooriatest oleksid kättesaadavad ühest kohast?

Et Sul oleks alati võimalikult hea ülevaade kõikidest meie sooduspakkumistest ja kampaaniatoodetest, siis koondasime kõik meie pakutavad soodsad jalanõud siia lehele. Sooduspakkumised on ajas muutuvad, mistõttu tule ikka aegajalt uudistama ja sirvima, missugused jalanõud meil hetkel väga hea hinnaga müügis on.

Kui oled leidnud endale soodsad jalanõud, mis väga meeldivad, siis ära väga pikalt mõtlema jää kuna sooduspakkumistel võivad olla piiratud kogused või piiratud aeg ja mitte ei tahaks et Sa heast pakkumisest ilma jääksid või keegi teine Sinust ette jõuaks.

Kui soovid informatsiooni soodukatest hoopis oma e-mailile, siis ole hea liitu meie uudiskirjaga. Siis võid kindel olla, et saad kohe esimeste seas informatsiooni kampaaniatest aga ka uutest kollektsioonidest ja muudest põnevatest sündmustest oma postkasti. Nõnda on garanteeritud, et ühtegi head pakkumist maha ei maga.

Muide, meile meeldib aeg-ajalt teha ka üllatusi (aegajalt näiteks mõni eksklusiivne sooduskupong uudiskirja lugejatele jms) ja parim viis üllatustest osa saada, ongi meie uudiskirjaga liitumine.

Soovime Sulle meeldivaid hetki meie seltsis!