Nahast logo “PARIM VANAISA” koos kaardi ja sussikotiga

6,00 

Nahast logo OmaKinga sussidele. Vali omale meelepärane sussipaar ning meie lisame neile juurde logo kirjaga „PARIM VANAISA“.

Lisa ostukorvi meie toasusside valikust sobiv toode ning vali siit juurde nahast logo –  „parim vanaisa“ variant. Viimase lisame vastavalt võimalusele kas vasakule või paremale jalale. Juhul kui Teil on erisoove paigutuse osas, siis palun täpsustage seda märkuste lahtris.

Lisaks sellele saavad kõik sildiga tellitud sussid juurde armsa kaardi luuletusega. Kui hoiate sotsiaalset distantsi või on vaja sussid saata hoopis Eesti teise otsa, saab isa sussid ohutult kätte, aga toreda kaardiga 😊*

Sildiga sussi saab tellida 4.november kella 13:00-ni, et jõuaksime need valmis tehtud ja teele saadetud. Kuna tegemist on eritellimusega sussidega, siis tavapärane 14-päevane tagastusvõimalus erisussidele ei kehti. Probleemide korral võtke meiega kindlasti ühendust ning proovime leida lahenduse.

*Kaardile saame ka omaltpoolt kirjutada soovijate nimesid või muid sõnumeid – sellisel juhul palume lisada see tellimisel märkustesse! (personaalse sõnumi puhul kaardil luuletust pole)

Logo ei saa lisada TOKU brändi sussidele!