Kas teadsid, et OmaKinga sussid kaunistavad tuhandeid jalgu ettevõtetes üle Eesti – see on väga suur au ning teeb meele heaks, et toetatakse kodumaist ettevõtet. Võib isegi öelda, et oleme alustanud omamoodi sussirevolutsiooni! Kõigile sussid jalga!

Sussid kontoris (ja mitte ainult – konverentsisaalides, erinevatel üritustel jne) on saamas aina populaarsemaks nähtuseks. See on meile ainult rõõmuks, sest jalgade heaolu on ju üks meie eesmärke. Eriti Eesti kliimas, kus vähemalt 6 kuud on meil jalas saapad. Suss on hingav, aga soe ja mõnus jalale ning terve päev laua taga istudes on sussi sees jalg tänulik! Päris teaduslikult veel tõestatud pole, aga meie küll usume, et kui jalgadel on hea, siis on ka produktiivsus suurem ning töö läheb palju lõbusamalt :)

Telli sussid ka oma ettevõttele!

Kontorisussi saab tellida niisama, aga ka enda disainiga. Tikitud logoga, nimedega, muu põneva disainiga või nahast sildil prinditud logo/disainiga.

Võimalusi on erinevaid:

  • Kontorisuss: jalanõude vaba kontori jaoks ideaalne valik. Eriti lahe kui töötajate jalgu kaunistavad ühesugused ettevõtte logoga sussid.
  • Sussid külalistele: kui jalanõude vabasse kontorisse/ruumidesse tulevad külalised, siis tore kui ka nemad külastuseks sussid jalga saaksid.
  • Suss kingituseks: eriti populaarne variant, sest suss on alati mõnus kingitus. Nii oled kandjal alati meeles. Tellida saab näiteks suure koguse jõuludeks või periooditi sünnipäevadeks!

Tikkimine: tikkida saab igasugusele vildist pinnale. Kõige universaalsem variant, sest disain saab olla ühtne või kõigil sussidel erinev (nt nimed, head soovid jne). Logod, nimed, väiksed illustratsioonid, iseloomustused jne – lase fantaasial lennata!

Print: printida saab vaid nahast sildile, mis needitakse reeglina sussi välisküljele. Selle puhul peab kõikidel sussidel olema sama disain (nt logo). Nahast logo näeb välja minimaalne ja stiilne.

Tikkimist ja printimist saab ka kombineerida!

Tarne ja kogused: disainita sussi puhul miinimumkogust ei ole ning vastavalt laoseisule on susside tarne keskmiselt nädal aega. Tikkimise või prindiga sussi puhul on miinimumtellimus 20 paari (mudeli ja värvi kohta) ja tarne ligikaudu 3-4 nädalat. Kõrghooajal (september-jaanuar) tarne kuni 2 kuud või kokkuleppel. Erihinda saame pakkuda alates 20st paarist. Tarnime ka välismaale!

Vaata lisaks piltidele videot juba valminud sussidest

Kuidas tellida sussid ettevõttele:

  • Vali välja endale meelepärane sussimudel, kiika meie kataloogi või vaata ringi e-poes. Kui vajad abi, siis meie toredad müügiesindajad kindlasti aitavad sobiva mudeli välja valida.
  • Määra võimalikult täpne kogus, siis oskame teha kõige paremat hinnapakkumist ja teame kohe ligikaudset tarneaega.
  • Disaini puhul edasta oma soovid ja vajadusel failid – kas logo, initsiaalid, nimed, muu disain jne. Ka selle puhul saame abiks olla, et milline variant on kõige parem, ilusam jne.
  • Edasi aitab sind meie müügiesindaja ning loodetavasti juba varsti ongi käes sinu oma suss!

Tundub lahe mõte? Tekkis mõni idee või küsimus? Kirjuta meile oma soovidega siinsamas ning meie müügiesindaja võtab Sinuga ühendust!