Tööjalatsid, mis ei väsita Sinu jalgu

Tööjalatsid

Õige tööjalatsi valik on sama oluline nagu õige töövahendi valik. Vale töövahendiga võib ju kuidagi töö tehtud saada aga mingit naudingut töötegemisest ei saa ja ka lõpptulemus ei pruugi kellelegi meelepärane olla.

Õiged tööjalatsid peavad olema ergonoomilised, mugavad, kerged ja hingavad kuna keegi ei soovi pika tööpäeva lõpuks väsinud, valutavaid ja paksuks paistetanud jalgu. Pole tähtis, mis valdkonnas Sa töötad, Sinu jalad ja tervis on tänulikud, kui kannad kvaliteetseid ja ergonoomilisi tööjalatseid.

Olenevalt tööst veedame ju ööpäevast 8-12 tundi tööl, mis on väga pikk aeg. Olenevalt töövaldkonnast võib see aeg mööduda kas valdavalt või osaliselt istudes, näiteks kontoritöötajad või valdavalt jalgadel olles nagu näiteks tervishoiutöötajad, õpetajad, müüjad jne.

Kui töö ongi seotud suurel määral jalgadel olemisega või käimisega, siis võivad valesti valitud jalatsid põhjustada muutusi pöialuudes ja pöia risti- ja pikivõlv võib lameneda. Sealt edasi pole enam paraku pikk maa jala- ja seljavaludeni. Selleks, et tervisehäireid vältida ja riski minimeerida, tulebki valida ergonoomilised ja kandjale mugavad tööjalatsid.

Tihtilugu pole ergonoomiliste tööjalatsite puhul pööratud tähelepanu jalatsi välimusele aga ära muretse, meie rõõmsameelsed disainerid on disaininud tööjalatsid silmapaistvateks ja stiilseteks, mis sobivad kenasti kokku Sinu (töö)riietusega.

Meie tootevalikust on paljude tööandjate ja töötajate lemmikuteks kujunenud erinevad ergonoomilise sisetallaga nahast sandaalid, mille talla pöiaosale on konstrueeritud spetsiaalne võlvitoestus, tänu millele väsivad jalad oluliselt vähem.

Siinkohal tasub veel mainimist, et meie tööjalatsid on kerged, libisemiskindlad ja ei määri põrandaid, mis on samuti heade tööjalatsite üheks eelduseks.

Kontoritöötajatele, kes suurema osa ajast istuvad töölaua taga ja jalgadel väga palju ei viibi, soovitame alternatiivina susse, mis tagavad sooja ja koduse tunde. Susside kohta loe lähemalt ka meie soojade susside postitusest.

Kui Sulle pakuvad meie tööjalatsid huvi, siis alati võid kutsuda meie toreda tiimi oma organisatsioonile või ettevõttele külla 😉 Võtame kaasa kõik oma parimad tööjalatsid, tutvustame neid lähemalt, töötajad saavad neid ise proovida ja veenduda nende kvaliteedis ja mugavuses.

Paljud organisatsioonid on seda võimalust juba kasutanud ja sellest on kasvanud välja tore ja meeldiv koostöö. Loomulikult pakume suuremate koguste puhul soodustusi, et tööandjal ja töötajatel ikka naeratus näol oleks.

Koondame tööjalatsid ka siia, et Sul parem ülevaade oleks ja lihtsam valikut teha.

- 64%
Original price was: 28,00 €.Current price is: 10,00 €.
- 57%
Original price was: 23,00 €.Current price is: 10,00 €.
- 57%
Original price was: 23,00 €.Current price is: 10,00 €.
- 64%
Original price was: 28,00 €.Current price is: 10,00 €.
- 76%
Original price was: 42,00 €.Current price is: 10,00 €.
- 20%
Original price was: 50,00 €.Current price is: 40,00 €.
- 20%
Original price was: 50,00 €.Current price is: 40,00 €.
- 20%
Original price was: 50,00 €.Current price is: 40,00 €.