Liis Tillmann
tegevjuht
+372 782 8290

Suur unistaja ja ideede generaator. Vabal ajal pastelde ja võimlemissusside testrühma liige rahvatantsurühmas Kullerid.

Kadri Vent
müük
+372 5905 9329

Meie SUUR abikäsi. Ta aitab leida parimad lahendused nii kõigi meie klientide jaoks kui ka kõigi meie endi jaoks. Ja kui ta kohe ei tea, siis ta googeldab. Mul ei tule vist praegu meelde ühtegi asja, mida ta ei oska ja kui ka tuleks, siis kindlasti hiljemalt homseks oleks ka see tal selge.

Kaiju Thal
müük
+372 782 1248

Meie ultra-multifunktsionaalne müügiesindaja. Kuna ta on julge katsetaja – tema spetsialiteediks on just erinevate OmaKinga toodete vastupidavuse katsetamine pesumasinaga pesemisel – siis ta teab tõesti kõigist meie toodetest kõike. Tema on ka meie jalatsite hooldusvahendite keemik-laborant, kes leiab absoluutselt igale jalatsile õige hooldusvahendi.

Pille-Riin Ploom
müük
+372 5328 5528

Meie pesamuna-müügisell. Tema on üles kasvanud, OmaKinga sussid ja sandaalid jalas, seega tugev kasutajakogemus, mis on kindlasti abiks meie praegustel ja tulevastel klientidel valikute tegemisel.

Kristiina Toots
müük
+372 5871 4333

Meie tegemiste esindaja väljaspool Eestit, tõeline diplomaat ning hea tahte saadik. Usub meie tegemistesse ja särasilmil räägib meie lugu kõikjal ja kõigile, kuhu tema tee ka viib.

Merle Vaab
raamatupidaja
+372 782 8298

Meie fotograaf-raamatupidaja ehk siis tugev tugiisik kunsti- ja loominguküsimustes ning samal ajal suudab selle kõrval olla ka bilansivõimeline raamatupidaja.

Külli Leotoots
personal ja materjalid
+372 782 8291

Meie kogemuste arhiiv ja parim antropoloog-inimestetundja, kes mingi ime läbi on meie kampa aastakümneid suutnud ohjata. Kindlasti on siin oma osa ka tema kilurullil ja tursamaksasalatil.

Ruth Kulpson
tootmine

Meie ateljee masina- ja inimvärgi õli. Tema suudab kõik lülid panna toimima nii, et kõik ka päriselt toimib. Harva kuuleb tema suust sõnapaari “ei saa” – alati saab! Kusjuures tema on naine, kes tegelikult ka mõistab masinate hingeelu.

Vambola Leis
tehnika
+372 523 1016

Meie firma leiutaja ja meistrimees, tõeline Eesti Nokia, õnneks on vaid Riticol õigus tema teeneid kasutada. Peaks ta äkki ära patendeerima …

Laomaffia
ladu
+372 782 8295

Nemad ei tohi eksida, sest nemad valvavad meie suurimat varakambrit ja teevad sealt vaid jao kaupa (vastavalt kinnitatud soovidele ja tellimustele) väljasaatmisi. Arvate et nad on nunnud … 🙂

Eren Leis
disainer

Meie maitsekas ja stiilipuhas loojahing, kes peale ilusatest jalatsitest unistamise, suudab need ka reaalselt tootmiskõlbulikuks vormida. Tema on ka meie ravimtaimede varaait.

Piibe Tomp
disainer

Meie päikeseline loojahing. Ta on nii positiivne, et ka kõige keerulisemad mudelid saavad reaalsuseks lausa võluväel.