Laste jalatsid

Laste jalatsid saavad alati meie disainerite ja meistrite jäägitu tähelepanu osaliseks kuna meie elu õied väärivad kahtlemata ainult parimat. Kuna laste jalad on pidevas arengus, siis pöörame suurt tähelepanu kasutatavale materjalile, ergonoomilisusele, mugavusele ja ei unusta sealjuures ära jalatsite atraktiivset disaini.

Laste jalatsid peavad ilmselgelt olema väga kõrge kvaliteedi ja vastupidavusega kuna need saavad päevast päeva korralikku koormust. Oma aktiivsusega ja päevas tehtud sammude arvuga teevad ju lapsed iga kell täiskasvanutele silmad ette :) Just seetõttu ongi meie käsitööna valminud laste jalatsid eriti mugavad ja vastupidavad, et iga tehtud samm oleks nauding.

Meie laste jalatsid läbivad lisaks meie tavapärasele kvaliteedikontrolli ka meie tiimi laste kvaliteedikontrolli. Kui oleme veendunud, et meie endi laste näod jäävad pärast pikki päevi jalatsites naerusuisteks ja lapsed ise küsivad omi uusi lemmikuid jalga, siis järelikult oleme liikunud õiges suunas.

Kindel on see, et erilise hoole ja armastusega valmistatud laste jalatsites on laste näod alati rõõmsad ja naerused. Ja kui on lapsed rõõmsad, siis on ka vanemad rõõmsad :)

Laste jalatsite valik on meil aasta-aastalt kasvanud, meie rõõmsameelsed disainerid ja suurte kogemustega meistrid töötavad aina välja uusi ja põnevaid mudeleid. Meie jalatsiriiulil on olemas laste kingad, laste sussid, laste sandaalid ja loomulikult pastlad jalakeerutamiseks.

Laste kingad

Pehmed ja hingavad naturaalsed materjalid, vastupidav ja turvaline tald ning ergonoomilisus on vaid mõned märksõnad, mis meie laste kingasid iseloomustavad. Meie kerged ja mugavad laste kingad on asendamatud laste jalatsid sooja kevadesse ja suvesse. Laste kingade puhul oleme arvestanud väikeste jalgade loomuliku arenguga, laste aktiivsuse ja mängulustiga. Ja loomulikult on meie laste kingad ääretult nunnud, mis nunnumeetri ikka ja jälle lakke lööb.

Laste sussid

Kui põrandad on jahedavõitu või lapse jalad pidevalt külmetavad, siis parim rohi selle vastu on loomulikult ühed soojad ja mõnusad sussid. Meie laste sussid on alati olnud natuke maagilised, olles need korra jalga pannud, et soovi neid laps sealt enam ära võttagi. Lisaks sellele, et Sinu silmarõõmu jalad on soojad, vähendavad pehmed sussid koormust ja põrutusi jalgadele, kui lapsed mänguhoos ringi trallivad ja hüppavad. Laste sussid sobivad suurepäraselt nii koju, mängutuppa, lasteaeda, kooli ja kõikjale mujale, kus sisejalatsid nõutud on.

Laste sandaalid

Laste sandaalid on ideaalne valik soojemal aastaajal välisjalatsiks ja aastaringselt sisejalatsiks. Ergonoomilistes ja mugavates sandaalides saavad laste jalad vabalt hingata ning lapsed tunnevad end nendes suurepäraselt terve päeva vältel. Laste sandaalide tallad on valmistatud materjalist, mis ei jäta põrandale ühtegi jälge ega määri põrandaid, seega siseruumidesse ideaalne valik.

Pastlad

Oleme alati olnud suured rahvatantsu fännid, keerutame ise tihti jalga ja naudime väga, kui seda teevad ka igas eas lapsed. Aastate jooksul oleme leidnud lahenduse probleemile, mis on pastelde nõrgaks kohaks olnud aastasadu. See on loomulikult nende vastupidavus kuna aktiivselt kandmisel ja jalakeerutamisel kipuvad pastlad lõpuks ikka alla andma. Seetõttu kasutame me pasteldes kummitalda, mis lisaks pikemale kasutuseale väldib libisemist ja töötleme nahka rasvadega, mis vähendab märgumist ja määrdumist. Nõnda pakuvad pastlad rõõmu pikema aja vältel ja just seetõttu ongi meie pastlad erinevate rahvatantsurühmade lemmikud juba aastaid.

Kõik eelpoolmainitud laste jalatsid näevad muuhulgas laste jalas väga kaunid välja ja selle eest on hoolt kandnud loomulikult meie toredad disainerid, kelle jaoks eestimaine disain on südameasjaks.

Meie valmistatud laste jalatsid pakuvad täpselt sama palju rõõmu nagu lapsed ise ;)