Geeltallad

Jalatsid on kõva ja ebamugava tallaga? Jalad on nii väsinud ja valusad, et juba enne tööpäeva lõppu unistad ainult pehmest diivanist?

Me teame väga hästi mida Sa tunned, nende murede lahendamiseks olemegi välja töötanud geelist sisetallad.

Geeltallad on suurepärane valik, kui veedad pikki tunde jalgadel või soovid parandada jalgade heaolu. Geeltallad vähendavad olulisel määral löökide mõju Sinu jalgadele ja liigestele ning annavad väga hea toestuse jalale kogu talla ulatuses. Just tänu löökide heale absorbeerumisele sobivad antud tallad lisaks igapäevajalatsitele ka spordijalatsitesse, et jooksu- ja kõnniradadel jalad põrutada ei saaks.

Kui tunned valu ainult kannas, siis võid kaaluda täistaldade asemel geelist kannapehmendusi, mis pehmendavad hästi just kannapõrutust.

Meie geeltallad on disainitud ja valmistatud nõnda, et Sul oleks võimalikult mugav ja pehme käia.

Geeltallad on muuhulgas ergonoomilised tallad, mis pakuvad tuge tallavõlvile ja jaotavad surve ühtlasemalt kogu jalale ning liigestele tänu kärgjale reljeefile kriitilistes pidepunktides.

Ära lase valusatel jalalabadel või kandadel mõjutada oma elukvaliteeti. Diivanil on küll mõnus istuda aga mõnus on ka pere ja sõpradega ette võtta aktiivseid tegevusi, pikki jalutuskäike ja mõnusaid matku.

Pehmed ja toetavad geeltallad aitavad ära hoida jalgade väsimust ja hoiavad Sinu tuju üleval, isegi kui pead pikki päevi ainult jalgadel veetma.

OmaKinga geeltallad pehmendavad iga Sinu sammu ;)