Laste jalanõud

Laste jalanõud valmivad meil erilise hoole ja armastusega. Soovime lastele alati parimat, mistõttu saavad laste jalanõud eriti suure doosi meie meistrite tähelepanu.

Lapsed on alati väga aktiivsed, mõned küll rohkem, mõned vähem aga meile, täiskasvanutele, teevad nad iga kell aktiivsuse osas silmad ette. Arvestades, et laste jalanõud saavad päevast päeva päris palju vatti, peavad need olema mõistagi väga kvaliteetsed ja vastupidavad. Just täpselt sellised meie käsitööna valminud ja korraliku kvaliteedikontrolli läbinud laste jalanõud ongi.

Pole vahet kas tegemist on laste susside, laste sandaalide või pasteldega, meie käsitööna valminud laste jalanõudes on lastel näod alati naerul ja nende mänguhoog ei rauge, pigem vastupidi.

Laste sussid

Neil, keda häirib toas laste ringijooksmise ja hüppamisega kaasnev müra, soovitame lastele muretseda pehmed ja mõnusad sussid, müratase väheneb justkui imeväel :) Aga tegelikult on meie sussidel oluliselt väärtuslikumad omadused kui vanemate kõrvade kaitsmine müra eest. Eelkõige hoiavad sussid Sinu lapse jalad soojas, kui põrandad on ebameeldivalt jahedad ja leevendavad koormust jalgadele, kui lapsed ringi jooksevad ja -hüppavad. Sussid sobivad ideaalselt koju, lasteaeda, kooli, mängutuppa ja igale poole mujale, kus sisejalatsid vajalikud on.

Laste sandaalid

Ergonoomilised ja mugavad sandaalid sobivad ideaalselt laste sisejalatsiteks ja soojal ajal välisjalatsiteks. Sandaalides saavad lapse jalad vabalt hingata ja laps tunneb ennast nendes suurepäraselt. Kusjuures meie sandaalid ei määri üldse põrandaid, mis on väga oluline kui sandaalid on kasutusel siseruumides. Nende välistallad on valmistatud elastsest ja kauakestvast polüuretaanist, mis ei jäta põrandale mitte ühtegi triipu. Ja loomulikult näevad sandaalid laste jalas väga kenad välja, selle eest on hoolt kandnud meie toredad disainerid.

Pastlad

OmaKinga pastlad on õige valik igale tõsisele rahvatantsu fännile. Meie pastlad on paljude lasteaedade, koolide, tantsurühmade lemmikud juba pikki aastaid. Eks me ise keeruta ka üsna tihti tantsu koos lastega ja teame täpselt, missugune üks õige ja hea pastel olema peab. Reeglina on pastelde nõrgim koht nende vastupidavus. Selle tõstmiseks on meil kasutusel kummist tald, mis lisaks pikemale kasutuseale aitab vältida libisemist ning pealmist nahka oleme töödelnud rasvadega, vähendamaks määrdumist ja märgumist.

Meie valmistatud laste jalanõud on sama rõõmsad ja omanäolised nagu lapsedki ;)