Saapapaelad

Sinu saapad on täpselt nii head kui head on selle küljes olevad paelad. Paelte põhiliseks ülesandeks on küll tagada saabaste jalaspüsimine, kuid ära ei tohi unustada ka seda, et saapapaelad moodustavad osa jalanõu üldilmest. Kui saapapaelad on ikka räsitud ja narmendavad, siis jätab see sarnase mulje ka jalas olevatest saabastest.

Saapapaelad on väga pika ajalooga aga populaarsust hakkasid need koguma alles alates 18 sajandist. Pikaaegne on ka meie kogemus paelte müügist ja kliendi vajadustest, meie tootevalikus on erineva värvi, pikkuse, jämeduse ja kujuga saapapaelad.

Valikus on nii polüestrist kui vahatatud puuvillased saapapaelad, mille hulgast leiad kindlasti endale sobivad.

Kõige tavapärasem ja konservatiivsem valik uute paelte soetamisel on valida täpselt samasugused paelad nagu varasemalt kasutusel olid. Julgem valik seevastu on valida teistsugust tooni paelad kui need originaalis olid. Saapapaelad võivad tänu õigele värvivalikule lihtsa vaevaga muuta Sinu välimuse keskpärasest tõeliselt põnevaks.

Näiteks proovi panna pruunidele saabastele kuninglikud sinised paelad, tulemus võib super hea jääda, eriti kui sinu riietuses esineb sinist värvitooni. Kõik olenebki loomulikult üldisest outfitist ja mis värvi elemente Sinu riietuses parasjagu esineb. Erinevaid värve saad edukalt kasutada ka saapapaelte puhul, paelasid on ju imelihtne vahetada. Kui Sa aga kaalud viisakatele saabastele fluorestseerivaid rohelisi paelu, siis see ei pruugi kõige parem mõte olla ;)

Üks olulisemaid asju saapapaelte valikul on paelte pikkus. Valides liiga pikad saapapaelad, lohistad neid mööda maad järgi, valides liiga lühikesed paelad, ei jää Sulle sidumiseks vajalikku vaba paelaosa.

Et Sul oleks võimalikult lihtne valida õige pikkusega saapapaelad, siis on meil paelte juurde märgitud pikkus sentimeetrites ja mitme augupaari peale need mõeldud on.

Ei leidnud ülaltoodud toodetest sobivat? Siis vaata kõiki jalatsipaelu.