Täistallaga kingad

Oled Sa vahepeal mõelnud sellele, miks tänavapildis ei näe viimastel aastatel enam kõrge kontsaga kingasid ja ei kuule nendele iseloomulikku kontsade klõbinat? Ei, see ei tulene sellest, et inimeste ostujõud on vähenenud või elutempo on nii hullumeelselt kiireks läinud, et kõrgetel kontsadel ei jõua piisavalt kiiresti ühest kohast teise, vaid eelkõige ikka sellest, et mugavusel on ilu juures olulisem roll kui seni. Vahet pole kas käid kümme sammu välisuksest autoni, läbid pikemaid vahemaid jala või sõidad rattaga, igal juhul on seda mugavam teha madala täistallaga kingades :)

Seetõttu ongi kontsade klõbin asendunud linnulauluga ja kuhu ka ei vaataks, silma jäävad ikka madala täistallaga kingad ja nende kandjate naeratavad näod. Ebamugavus on asendunud mugavusega, kinga ebaloomuliku nurga all olev tald ergonoomilise tallaga.

Samas ei saa öelda, et pilt oleks tänavapildis seepärast igav või ühtlaselt hall. Vastupidi, võimalus olla isikupärane ja stiilne pole kuhugi kadunud. Kui vaatad lähemalt ülaltoodud kingi OmaKing Natural ja TOKU Urban kollektsioonidest, siis ilmselt saad aru mida silmas peame ;)

Vaata neid mängulisi detaile ja värve, kas nad pole mitte isikupärased ja stiilsed? Meie suurepärased disainerid ja meistrid on andnud endast kõik ja enamgi veel, et need käsitööna valminud madala täistallaga kingad sobiksid Sinu jalga nagu valatud ja et Sa nendes ennast mugavalt tunneksid.

Kindlasti leiad nende hulgast just Sinule sobivad kingad, mis koos Sinu riietuse ja stiiliga moodustavad ühtse harmoonilise outfiti.

Kui oled meie madala täistallaga kingad juba jalga pannud, siis avastad peagi, et väga ei raatsigi neid jalast võtta. Ega ei peagi, meie kingad ongi disainitud ja valmistatud mugavust silmas pidades ja et nendega oleks mõnus ringi käia ilma, et jalad ülemäära väsiks. Siiski soovitame õhtul koju minnes ikka kingad jalast võtta ja asendada pigem toasussidega, mis teevad Sinu jalale peale väsitavat päeva pehme pai ;)

Pika jutu lühike mõte - täistallaga kingad on täiega IN! Kanna tänaval või kasvõi õhtukleidiga punasel vaibal, ikka on IN!