Tantsusussid

Sulle meeldib tantsida ja Sinu lastele meeldib tantsida? Siis oled õiges kohas, meilt leiad sobivad tantsusussid nii endale kui lapsele.

Kui tegeled võimlemistantsu, aeroobika või lihtsalt sisetreeningutega, siis sobivad Sulle ideaalselt meie võimlemissussid. Nendel tantsusussidel on olenevalt sussimudelist kas üleni kummist välistald või kummiga detailidega veluurist tald, mis vähendab libisemise võimalust. Siledast kvaliteetsest nahast pealis koos kummist detaili või ümberjala kummiga (olenevalt taas sussimudelist) aitab sussi hõlpsasti jalga panna ning hoiab seda ühtlasi kindlalt jalas.

Kui Sinu kireks on iluvõimlemine, siis meie pehmest nahast varvassussid/pöiad teevad Sinu treeningud veelgi nauditavamaks. Pehme siledast nahast pealis, veluurist välistald ja susse kindlalt ümber jala hoidev kumm lubavad Sul keskenduda iluvõimlemisele. Sa ei pea muretsema, kas pöiad ikka püsivad kenasti jalas või mitte.

Kui tegeled rahvatantsuga, siis meie käsitööna valminud tantsusussid ehk traditsioonilised pastlad on suurepärane valik. Meie meistrid on pastlad valmistanud kvaliteetsest nahast, mida on töödeldud spetsiaalsete rasvadega, et pastel ei määrduks ega märguks kiiresti.

Et pastlad pakuksid Sulle rõõmu, siis oleme kasutusele võtnud kummist lisatalla, mis lisaks pikale kasutuseale aitab vältida ka libisemist tantsupõrandal.

Pastlad sobivad igale jalakujule, nende mõnustate tantsususside avarust ja sobivust saad reguleerida kas paelasid pingutades või vastupidi järele andes. Kui pastlad on täpselt Sinu jala järgi parajaks sätitud, sujub tants hoogsalt ja tantsusammud on veelgi graatsilisemad!

Soovid, et ka laulupeo rongkäik sujuks mugavamalt, aga siiski rahvuslikult? Siis soovitame vaadata ka meie sisetallaga pastlaid, mis tänu pehmele sisetallale teevad iga sammu eriti pehmeks ja pastelde kandmise veelgi mugavamaks. Nendega võid veeta pikki tunde nii tantsides kui ka pealtvaatajana lauluväljakul. Mõnel tantsupõrandal võib tantsida kasvõi terve öö – iseasi kas tantsupartner nii kaua vastu peab ;)

Mõnusat jalakeerutamist meie tantsusussidega!