Uued laste sussid ja Telliskivi poe sooduspidu

Uued laste sussid Halla

Uued laste sussid

Meie valmistume juba vaikselt sügiseks ja tulime välja uute laste sussidega! Antud sussid on miniversioon meie juba teada-tuntud Halla sussidest. Lihtne jalga torgatav mudel, mis on lapse jalale kerge ja mõnus. Sussid on saadaval kolmes värvitoonis:

– Sinised ja fuksiaroosad sussid on valmistatud taaskasutatud plastpudeli vildist
– Helehallid sussid on valmistatud naturaalsest villavildist

Õhuke kummist välistald hoiab ära libisemise. Sussid tulevad paarissuurustes: 29/30 kuni 35/36. Sobivad nii koju, kooli või isegi lasteaeda 🙂

PS! Piilu ka meie Facebook’i lehele, sest seal toimub just nende samade sussidega ka väike loosimäng! Loosime välja kokku NELI paari just neidsamu uusi lastesusse. Sina otsustad, kas jagad võidususse ainult ühe sõbraga, või suisa kolmega! Osalemiseks jaga Facebook postitust avalikult, ole OmaKinga Facebooki sõber ja märgi kommentaaridesse vähemalt üks sõber, kellega võitu jagad. Muidugi võid märkida ka kuni kolm sõpra! Ja kui sõpru on rohkem, siis märgi nad eraldi kommentaaridesse, sest nii saad loosimises lisahääli! Loosimine toimub 17.08.2020 hommikul kell 10:00.

Telliskivi poe sooduspidu

Kes meie Telliskivi poodi veel jõudnud ei ole, siis see nädal on õige aeg seda teha, sest kõik tooted on nädala lõpuni seal -20% soodsamad!

Poes on olemas TOKU tooted, OmaKinga populaarsemad jalanõud (k.a laste sussid ja kingad), Collonil’i puhastustooted ja valik sisetaldu. Soodustus kehtib kuni selle nädala lõpuni (11.08-16.08.20).

Ootame Sind külla Telliskivi Loomelinnaku A3 poetänavale aadressil Telliskivi 60A/3, Tallinn. Oleme avatud T-R 11-18 ja L-P 11-17.

Poes on terve nädal mõnus meeleolu, meie toredad inimesed ja lõbus muusika – tule kindlasti 😉

Telliskivi pood