Tagasiside

Meie disainerid, meistrid ja müügiinimesed teevad oma tööd alati südamega. Seetõttu on Sinu tagasiside meie jaoks väga oluline!

Meil on alati hea meel saada tagasidet pakutavate toodete ja teeninduse kohta, et saaksime vajadusel muuta kõike veelgi paremaks või tunda lihtsalt rõõmu Sinu meeldivast kogemusest.

Oma arvamuse saad jätta meie Facebooki lehele aga võimalik on kommenteerida meie tooteid ka siinsamas e-poes iga toote juures.

  Olen kevadest sügiseni praktiliselt igapäevane pastlakandja. Minu jalavarjudeks on sisetalaga pastlad - mõnusalt pehmed, vett läbi ei lase, jalg hingab sees. Kuna valmistan etnostiilis rõivaid brändinime TikiMari all, siis on just need pastlad parimaks jalavarjuks meie tikitud kleitide-pihikseelikute-pükste- särkide juurde. Soovitan neid kõigile oma rõivatellijatele.

  thumb Tiina Kannistu
  4/10/2019

  Kiidan pastlameistreid! Neljapäeva hilisõhtune tellimus oli täidetud laupäeva hommikuks!

  thumb Eve Toiger
  4/03/2019

  Need on juba kolmandad OmaKinga sussid meie peres. Viimased siis TOKUd. Imeilusad ja sobivad nii kleitide, pükste kui ka seelikute juurde. Kohaletoimetada lubati kolme tööpäeva jooksul. Mina sain enda TOKUd kätte juba järgmisel päeval. Lisaks sellele on elukaaslasel OmaKinga kokajalanõud mida ta samuti väga kiidab ning suveks nahast sandaalid, mis ei ole veel kulumise märke ilmutanud. Hinna ja kvaliteedi suhe on tasakaalus. Tublid olete, jätkake samas vaimus!

  thumb Aigi Treumuth
  3/15/2019

  Väga kiire postitus ja kvalitseetsed varvassussid! Aitäh! 🙂

  thumb Evely Ehrpas
  3/04/2019

  Suositelen ostamaan tossuja koska nämä ovat tosi mahtavat jalassa.Nämä ovat lämpimät, jalka ei hikoile on minusta tosi nätit.

  thumb Niina Jazel
  2/19/2019

  OmaKing takjakinnistega nahast sandaalid Laisi Väga mugav. Jalanõu sisemus on nahast ja ei aja jalga higistama ning kohandub paari päevaga sinu jala järgi. Väga mugav on ka krõpsude lahendus kuna saab täpselt oma jala järgi korrigeerida kas tugevamalt või nõrgemalt ümber jala.

  thumb Jaanika Jaanika
  2/14/2019

  Kindlasti soovitan. Teenindus abivalmis ja kiire tarne.Jalatsid mugavad.

  thumb Eha Pender
  2/14/2019

  Väga armsad sussid sai meie tirts. Ja tarne oli väga kiire. 🙂

  thumb Mairit Tähtla
  2/13/2019

  Täältä löytyi aivan ihana huopatossumalli, joka sopii niin sisäkengäksi (koulussa/töissä ollut hyvät) kuin ulkokäyttöönkin (mukava mennä ulkosaunaan). Töihin löytyi myös toisetkin sisäkengät kesäkäyttöön, kun huopa on jo liian lämmintä. Suosittelen.

  thumb Terhi Piispa-Helisten
  2/13/2019

  Kasutan juba aastaid ainult OmaKinga susse! Minu kodusoojuse allikas välismaal 🙂

  thumb Vaike Õiglane
  2/13/2019

  Kiire ja sujuv teenindus. Pastlad on vahvad!

  thumb Markki Padar
  2/13/2019

  Качественный товар и быстрая доставка.

  thumb Tatiana Gerasimova
  2/13/2019

  EV 100 sari on meie pere eriline lemmik ❤ Kevadel on nii hea jalad soojadesse sussidesse pista ja terrassil või rõdul ilma nautida 😍

  thumb Sirle Meri
  2/13/2019

  Olen tellinud susse Natural sarjast ja sandaale Toku Urban. Väga hea kaup 👍 Tellimuse täitmine kiire ja korralik 👍 Ootan põnevusega uusi sandaalide/rihmikute mudeleid. Suvi juba varsti ukse taga 😎

  thumb Monika Priimenko
  2/13/2019

  Mina ostsin lillelised sandaalid Roosisaare ja punased sandaalid Kossa, mida kasutan igapäevaselt tööjalanõudeks. Need on kõige paremad kingad, mida olen kandnud. Ilusa disainiga, väga mugavad, jalg on kindlalt fikseeritud. Jalad ei väsi ära ka väga pikalt jalgadel olles. Täpselt nagu individuaaltellimuse järgi tehtud! Tõeline jackpot! Suur aitäh!

  thumb Sirja Kessler
  2/13/2019

  Meie pere sussid tulevad kõik OmaKinga e-poest. Alati vajalik numbrivalik, tulevad kiiresti kätte, kenad ja vastupidavad. Viimane lemmik on TOKU vildist sussid.

  thumb Eve Kukk
  2/13/2019

  Minu lemmik sussid on tellitult teilt, jalad hingavad ja Toku sussides soojas:) Edaspidi tellin villasussid Omaking,lt- môistlik hind ja tôeline moekas suss;)

  thumb Silvia Terras
  2/13/2019

  Ägedad Eesti OMA tooted - ehe, soe, ilus, mugav - kõik mis teeb päevast mõnusama ja elu nauditavaks!

  thumb Laidi Ranisoo
  2/13/2019

  Tellitud toode kohal juba järgmisel päeval. Super kiire teenindus!

  thumb Kati Nurmeotsa
  2/13/2019

  Need sussid on meie pere lemmikud, sest on väga mugavad ja kestavad kaua 😍

  thumb Kati Undla
  2/13/2019

  Tõesti mõnusad ja jalasõbralikud kodumaised jalatsid! E-pood töötas väga kiirelt ka aastavahetuse perioodil.

  thumb Veronika Kalmus
  2/13/2019

  Väga mõnusad, soojad ja vastupidavad toasussid. Ja valik on ka väga suur!

  thumb Kelli Kuldvee
  2/13/2019

  Oleme kõik oma sussid Oma Kingalt ostnud ja alati väga rahule jäänud! Sussid läksid sel aastal ka perekonna kingikotti. Soovitan julgelt Eesti oma asja! 👍

  thumb Liis Kurm
  12/22/2018

  5 star review  Tellitud tooted kohal ainult paari päevaga !

  thumb Kristin Koor
  8/23/2018

  5 star review  Väga mugavad ja armsad �armastan neid susse väga �kinkisin ka oma lähedastele�

  thumb Sona Imanova
  2/23/2018