Tagasiside

Meie disainerid, meistrid ja müügiinimesed teevad oma tööd alati südamega. Seetõttu on Sinu tagasiside meie jaoks väga oluline!

Meil on alati hea meel saada tagasidet pakutavate toodete ja teeninduse kohta, et saaksime vajadusel muuta kõike veelgi paremaks või tunda lihtsalt rõõmu Sinu meeldivast kogemusest.

Oma arvamuse saad jätta meie Facebooki lehele aga võimalik on kommenteerida meie tooteid ka siinsamas e-poes iga toote juures.

  positive review  Soojad, mõnusad ja ilusad lambavillased sussid tulid postiga kohale ühe päevaga! Suur tänu!

  thumb Ave Papli
  9/05/2019

  positive review  Poleks uskunud, et üks suss võib olla nii ilus ja mugav. Oleme oma TOKUdega väga rahul! Aitäh.

  thumb Piret Luik
  7/12/2019

  positive review  Olen tellinud 3 paari OmaKing pastlaid. Kõik on ideaalselt jalga läinud. Tuleb vaid tellida kaks numbrit väiksem pastel 😉 Minu jala nr on 38/39, tantsuks ostsin 36/37 nr. Venivad tantsides ka natuke ja väga mugavad on! Soovitan soojalt!

  thumb Pauliine Sutt
  6/28/2019

  positive review  Ostsin 16 euro eest "lambavillased jalgatorgatavad sussid Jugu". Väga meeldivad. Kandes on jalgadel hea. Praeguse palava suvega on jalas täitsa okei, jalal ei ole palav neid susse kandes. Kujutan ette, et talvel hoiavad ka hästi sooja. Aitäh, Omaking!

  thumb Martti Sepp
  6/10/2019

  positive review  Väga hea ja kiire teenindus. Esimese saadetisega numbri võrra suureks jäänud pastlad vahetati kiiresti ja tõrgeteta sobivate vastu. Pastlad "Toots ja Teele" on väga ilusad ja mugavad! Aitäh!

  thumb Siiri Treufeld
  5/29/2019

  positive review  Väga head vildist sussid! Kerged ja mugavad!🐛

  thumb Arnold Vill
  5/29/2019

  positive review  Väga meeldiv ja ülikiire teenindus!

  thumb Liina Arumägi
  5/29/2019

  positive review  Liiva sandaalid on väga vastupidavad. Ostsime juba kolmanda paari - kooli sisejalanõudena suurepärased, enne kasvab laps jalanõust välja, kuiet see katki läheb. Piisavalt reguleerimisvõimalusi, hea värvivalik, mugav võlvi toetav tald.

  thumb Kateriin Ambrozevits
  5/25/2019

  positive review  Tõeliselt kiire tarne! Tellisin liiga suured pastlad, vahetus oli kiire ja mugav. Nii ilusad pastlad 😉

  thumb Ave Külter
  5/21/2019

  positive review  Minu ja laste jalad on alati soojas tänu OmaKingale! Vanem laps käis sussidesse lausa augud sisse☺️tellisime ka kohe uued. Soovitanud ka oma sõpradele😎

  thumb Eliisa Lisett Ula
  5/07/2019

  positive review  Olen kevadest sügiseni praktiliselt igapäevane pastlakandja. Minu jalavarjudeks on sisetalaga pastlad - mõnusalt pehmed, vett läbi ei lase, jalg hingab sees. Kuna valmistan etnostiilis rõivaid brändinime TikiMari all, siis on just need pastlad parimaks jalavarjuks meie tikitud kleitide-pihikseelikute-pükste- särkide juurde. Soovitan neid kõigile oma rõivatellijatele.

  thumb Tiina Kannistu
  4/10/2019

  positive review  Kiidan pastlameistreid! Neljapäeva hilisõhtune tellimus oli täidetud laupäeva hommikuks!

  thumb Eve Toiger
  4/03/2019

  positive review  Need on juba kolmandad OmaKinga sussid meie peres. Viimased siis TOKUd. Imeilusad ja sobivad nii kleitide, pükste kui ka seelikute juurde. Kohaletoimetada lubati kolme tööpäeva jooksul. Mina sain enda TOKUd kätte juba järgmisel päeval. Lisaks sellele on elukaaslasel OmaKinga kokajalanõud mida ta samuti väga kiidab ning suveks nahast sandaalid, mis ei ole veel kulumise märke ilmutanud. Hinna ja kvaliteedi suhe on tasakaalus. Tublid olete, jätkake samas vaimus!

  thumb Aigi Treumuth
  3/15/2019

  positive review  Väga kiire postitus ja kvalitseetsed varvassussid! Aitäh! 🙂

  thumb Evely Ehrpas
  3/04/2019

  positive review  Suositelen ostamaan tossuja koska nämä ovat tosi mahtavat jalassa.Nämä ovat lämpimät, jalka ei hikoile on minusta tosi nätit.

  thumb Niina Jazel
  2/19/2019

  positive review  OmaKing takjakinnistega nahast sandaalid Laisi Väga mugav. Jalanõu sisemus on nahast ja ei aja jalga higistama ning kohandub paari päevaga sinu jala järgi. Väga mugav on ka krõpsude lahendus kuna saab täpselt oma jala järgi korrigeerida kas tugevamalt või nõrgemalt ümber jala.

  thumb Jaanika Jaanika
  2/14/2019

  positive review  Kindlasti soovitan. Teenindus abivalmis ja kiire tarne.Jalatsid mugavad.

  thumb Eha Pender
  2/14/2019

  positive review  Väga armsad sussid sai meie tirts. Ja tarne oli väga kiire. 🙂

  thumb Mairit Tähtla
  2/13/2019

  positive review  Täältä löytyi aivan ihana huopatossumalli, joka sopii niin sisäkengäksi (koulussa/töissä ollut hyvät) kuin ulkokäyttöönkin (mukava mennä ulkosaunaan). Töihin löytyi myös toisetkin sisäkengät kesäkäyttöön, kun huopa on jo liian lämmintä. Suosittelen.

  thumb Terhi Piispa-Helisten
  2/13/2019

  positive review  Kasutan juba aastaid ainult OmaKinga susse! Minu kodusoojuse allikas välismaal 🙂

  thumb Vaike Õiglane
  2/13/2019

  positive review  Kiire ja sujuv teenindus. Pastlad on vahvad!

  thumb Markki Padar
  2/13/2019

  positive review  Качественный товар и быстрая доставка.

  thumb Tatiana Gerasimova
  2/13/2019

  positive review  EV 100 sari on meie pere eriline lemmik ❤ Kevadel on nii hea jalad soojadesse sussidesse pista ja terrassil või rõdul ilma nautida 😍

  thumb Sirle Meri
  2/13/2019

  positive review  Olen tellinud susse Natural sarjast ja sandaale Toku Urban. Väga hea kaup 👍 Tellimuse täitmine kiire ja korralik 👍 Ootan põnevusega uusi sandaalide/rihmikute mudeleid. Suvi juba varsti ukse taga 😎

  thumb Monika Priimenko
  2/13/2019

  positive review  Mina ostsin lillelised sandaalid Roosisaare ja punased sandaalid Kossa, mida kasutan igapäevaselt tööjalanõudeks. Need on kõige paremad kingad, mida olen kandnud. Ilusa disainiga, väga mugavad, jalg on kindlalt fikseeritud. Jalad ei väsi ära ka väga pikalt jalgadel olles. Täpselt nagu individuaaltellimuse järgi tehtud! Tõeline jackpot! Suur aitäh!

  thumb Sirja Kessler
  2/13/2019

  positive review  Meie pere sussid tulevad kõik OmaKinga e-poest. Alati vajalik numbrivalik, tulevad kiiresti kätte, kenad ja vastupidavad. Viimane lemmik on TOKU vildist sussid.

  thumb Eve Kukk
  2/13/2019

  positive review  Minu lemmik sussid on tellitult teilt, jalad hingavad ja Toku sussides soojas:) Edaspidi tellin villasussid Omaking,lt- môistlik hind ja tôeline moekas suss;)

  thumb Silvia Terras
  2/13/2019

  positive review  Tellitud toode kohal juba järgmisel päeval. Super kiire teenindus!

  thumb Kati Nurmeotsa
  2/13/2019

  positive review  Need sussid on meie pere lemmikud, sest on väga mugavad ja kestavad kaua 😍

  thumb Kati Undla
  2/13/2019

  positive review  Tõesti mõnusad ja jalasõbralikud kodumaised jalatsid! E-pood töötas väga kiirelt ka aastavahetuse perioodil.

  thumb Veronika Kalmus
  2/13/2019

  positive review  Väga mõnusad, soojad ja vastupidavad toasussid. Ja valik on ka väga suur!

  thumb Kelli Kuldvee
  2/13/2019

  positive review  Oleme kõik oma sussid Oma Kingalt ostnud ja alati väga rahule jäänud! Sussid läksid sel aastal ka perekonna kingikotti. Soovitan julgelt Eesti oma asja! 👍

  thumb Liis Kurm
  12/22/2018

  5 star review  Tellitud tooted kohal ainult paari päevaga !

  thumb Kristin Koor
  8/23/2018

  5 star review  Väga mugavad ja armsad �armastan neid susse väga �kinkisin ka oma lähedastele�

  thumb Sona Imanova
  2/23/2018

  5 star review  Parim suss maailmas!

  thumb Berit O-la
  11/17/2017

  5 star review  Naturaalsest lambavillasest vildist Tohkri sussid on lihtsalt asendamatud - ma ei tea kuidas ma enne, nendeta hakkma sain:)))))

  thumb Kati Vaas
  11/09/2017

  5 star review  Mäletan juba lapsepõlves, kuidas isa ostis mulle Oma Kinga sandaalid ja ma armusin neisse esimesest silmapilgust. Nad olid jalas nii mugavad ja nägid juba lapse pilgu läbi väga head välja. Täielikud lemmikud olid mul. Ja siis ma mäletan, et püüdsin kõigest väest brändi nime meelde jätta, et teinekord juba teaks, mis brändi sandaale ma ikkagi eelistaksin. 🙂

  thumb Elis Teterin
  9/18/2017

  5 star review  Mugavad, ilusad ja vastupidavad sussid! Ja uskumatult kiire tellimuste täitmine. Tänan

  thumb Liis Sedrik
  8/18/2017

  5 star review  Nii mugavaid susse pole juba ammu kandnud. Need on hea kaup, mida olen ka tuttavatele välismaal viinud.

  thumb Maris Kirss
  8/02/2017

  5 star review  Ilusad, soojad, mugavad ja väga kvaliteetsed sussid. Kiire ja väga sõbralik teenindus!

  thumb Kristi Valter
  6/27/2017