Naiste kingad

Kes meist ei armastaks ilusaid ja trendikaid kingi, mis tunduvad jalas nii-nii mõnusad, et ei raatsi neid sealt ära võttagi. Just sellised naiste kingad meie kodumaiste meistrite käe all valmivadki. Nende juures pole kübetki masstoodangu tunnetust – kõik naiste kingad on valminud käsitööna ja igas kingapaaris on selgelt tunda meistrite puudutust. Sama erilised nagu on meie kingad, on ka nende kingade kandjad :)

Kingade valik ei pea olema vaevarikas, meil on kaks toredat kollektsiooni, mille hulgast leiad kindlasti just Sinule sobivad kingad.

OmaKing Natural kollektsioonis on lihtsad, kodused ja looduslähedased naiste kingad, mille puhul on meie disainerid inspiratsiooni saanud loodusest ja susside lihtsusest. Tulemuseks on hästi lihtsa lõikega kvaliteetsest materjalist kingad, mida meie nimetame hellitavalt Kuutsideks. Need on mõnusad madala tallaga kingad, mis lisaks suurepärasele väljanägemisele ei väsita ka Sinu jalgu.

TOKU Urban kollektsioon seevastu viib meid kodust kaugemale ja sealt leiab aktiivse eluviisiga disainiteadlik naine endale põhjamaise stiiliga mugavad naiste kingad. Antud kollektsiooni puhul on meie disainerid saanud inspiratsiooni erinevatest suurlinnadest üle maailma ja sellest tulenevalt kannavadki siin kollektsioonis olevad naiste kingad nimesid nagu Helsinki, Berlin, London, Tokyo jne. Nende kingade lihtsad lõiked ja mängulised detailid ei jäta külmaks ühtegi trenditeadlikku ja mugavat jalanõud armastavat naist.

Kõik naiste kingade mudelid läbivad mugavuse ja vastupidavuse testid, selle eest kannab hoolt meie tore naispere (disainerid, meistrid, laotöötajad, müügiinimesed) ja pereliikmed, kes pikema perioodi vältel kingi ka oma jalas testivad ja selle põhjal järeldusi teevad. Koos klientide tagasisidega muudame kingamudeleid aina paremaks ja täiuslikumaks, et Sina tunneksid meie kingades ennast alati suurepäraselt ;)

Kui Sa eelistad mugavaid madala tallaga trendikaid kingi, mis ei väsita Sinu jalgu, siis oled õige kohas. Ülalt leiad naiste kingad mõlemast kollektsioonist ja need kollektsioonid on ajas täienevad, seega tule ikka aegajalt valikut uudistama või hoia silma peal meie sotsiaalmeedia kanalitel, kus samuti uutest naiste kingadest kindlasti teada anname.