Jalatsi suurus | Sisetalla pikkus |
36 | 23 cm |
37 | 23,5 cm |
38 | 24 cm |
39 | 24,5 cm |
40 | 25 cm |
41 | 25,5 cm |
42 | 26 cm |
OmaKing Kuutsid, bordoo
71,00 €

Püsikliendi hind: 67,45 €
Art. JKUUTSI-BORD
OmaKinga esimesed kingad, mis on inspireeritud susside lihtsusest – “mugavus tänavatele”.
- Pealis pehme nahk
- Sisetald on ergonoomiline, veluurnahaga kaetud lateks
- Sisetald on eemaldatav
- Välistald on kergest EVA kummist
T. –
Väga ilusad ja mugavad. Imeilus värv ka. Minu jalg on kahe numbri vahel ja võtan väikemad kuutsid, sest need venivad väga mõnusasti täpselt jala järgi. Tean, sest need on mul juba teine paar 🙂
Albina –
Kingad sain kätte kiiresti. Jalas on nad väga mugavad. Hakkasin kingi kohe kandma ja nad olid jalas väga mugavad sissekandmata jalatsite kohta.
Anonüümne –
Kenad ja värv vastas fotole. Jalas olid esmakordsel kandmisel üsna mugavad, tallavõlvitugi minule sobis väga hästi. Võtsin pigem väiksema suuruse – nr 38, minu enda suurus on 38,5 – ning loodan kingade venimisele. Hetkel on tunda, et varvaste jaoks võiks olla ruumi laiemalt, eks ole näha kas kinga venimine lahendab selle minu jaoks või ongi lihtsalt liist minu jalale varvaste osas natukene liiga kitsas. Kuigi varvaste osas on sissekandmine ees, siis ülejäänud jalaosa jaoks oli king tõeliselt mugav.