- 20%
Original price was: 43,00 €.Current price is: 34,40 €.
- 20%
Original price was: 42,00 €.Current price is: 33,60 €.
- 20%
Original price was: 43,00 €.Current price is: 34,40 €.
- 20%
Original price was: 42,00 €.Current price is: 33,60 €.
- 20%
Original price was: 42,00 €.Current price is: 33,60 €.
- 20%
Original price was: 50,00 €.Current price is: 40,00 €.
- 20%
Original price was: 50,00 €.Current price is: 40,00 €.
- 20%
Original price was: 50,00 €.Current price is: 40,00 €.
- 20%
Original price was: 40,00 €.Current price is: 32,00 €.
- 20%
Original price was: 40,00 €.Current price is: 32,00 €.
- 20%
Original price was: 40,00 €.Current price is: 32,00 €.

Laste sandaalid

Lapsed on meie elu õied ja väärivad alati parimat. Just seetõttu pööravad meie disainerid ja meistrid laste sandaalide disainimisele ja valmistamisele eriti suurt tähelepanu. Soovime, et lapsed tunneksid ennast meie sandaalides alati hästi ja mugavalt. Siis on lapsed rõõmsameelsed ja nakatavad oma positiivse energiaga ka kõige pahuramaid täiskasvanuid.

Kuna laste jalad on pidevas arengus, siis pöörame suurt rõhku laste sandaalides kasutatavale materjalile, ergonoomilisusele, reguleerimisvõimalusele ja mugavusele. Loomulikult ei unusta me ära sandaalide disaini, meie toredad disainerid on võtnud oma südameasjaks, et laste sandaalid oleksid stiilsed, näeksid laste jalas kaunid välja ja lapsed kannaksid neid alati suurima heameelega. Ka sandaalide põnev värvivalik ei jäta külmaks mitte kedagi, mistõttu soovitame kaasata valiku- ja ostuprotsessi ka laps, et temagi saaks esimesed sammud moemaailmas teha ja valida endale meelepärase värvitooniga sandaalid. Nõnda tunneb laps, et temaga on arvestatud ja kannab uusi sandaale veelgi parema meelega.

Kui täiskasvanute puhul oleme harjunud natuke karmimate riietumisreeglitega ja sandaale üldjuhul näiteks pidulikemate riietega ei kanta, siis laste puhul saab sandaale vabalt kombineerida igasuguse riietusega, lõppkokkuvõttes on ju oluline praktilisus ja lapse heaolu. Laste sandaalid on jalatsid, mida sobib kanda absoluutselt iga rõivastusega.

Laste sandaalid sobivad ideaalselt nii sise- kui välisjalatsiteks. Soojemal ajal on nendega ääretult mõnus õues maailma avastada ja sisetingimustes aastaringselt tunda ennast suurepäraselt hommikust õhtuni välja kuna meie mugavates ja ergonoomilises sandaalides saavad laste jalad vabalt hingata. Sandaalid on nii mugavad, et lapsed unustavad tihtilugu ära, et neil üldse need jalas on 😊 Siseruumidesse sobivad sandaalid vahetusjalatsitena hästi ka seetõttu, et nende tallad on valmistatud elastsetest ja vastupidavatest materjalidest, mis ei määri põrandaid ega jäta sinna mingeid jälgi. See on nõue, mida tihtilugu lasteaedades ja koolides vahetusjalatsite puhul nõutakse.

Kui reeglina suuremate laste ja noorte sandaalivalik lapsevanematele peavalu ei põhjusta, siis kõige pisematele on tihtilugu keeruline mugavaid ja turvalisi sandaale leida. Meie disainerid ja meistrid pole ka kõige pisemaid ära unustanud, nemad saavad nautida parimaid barefoot sandaale. Paljajalu jalanõudest inspireeritud sandaalid arvestavad lisaks nunnule välimusele ka väikeste jalgade loomuliku arenguga. Pehme nahk, painduv ja libisemiskindel välistald, mugav takjakinnitus, laiem ninaosa ja hingav vooder moodustavad mõnusa terviku, mida ühed pisikesed varbad ihata võiksid.

Võttes arvesse, et lapsed teevad oma aktiivsusega ja päevas tehtud sammudega täiskasvanutele silmad ette, siis on laste sandaalide vastupidavus ja kvaliteet eriti oluline. Sandaalid laste jalas saavad igapäevaselt suurt koormust ja peavad sellele koormusele mõistagi vastu pidama. Käsitööna valmistatavad laste sandaalid võimaldavad pakkuda mõlemat, nii kõrget kvaliteeti kui suurt vastupidavust. Et olla kvaliteedis eriti kindel, siis lisaks tavapärasele kvaliteedikontrollile läbivad laste sandaalid ka meie tiimi laste kvaliteedikontrolli. Kui oleme 100% veendunud, et meie endi laste näod jäävad pärast sandaalides veedetud päevi ja läbitud kilomeetreid naerusuisteks ja nad küsivad oma uusi lemmikuid ise taas jalga, siis järelikult on sandaalimudel valmis tootmisse minema, et laiemale tarbijaskonnale samuti rõõmu valmistada.

Hoole ja armastusega valmistatud laste sandaalides on laste näod alati rõõmsad ja naerusuised. Ja kui on lapsed rõõmsad, siis on ka vanemad rõõmsad 😊