Ketsid

Ketsid on ühed äraütlemata mugavad ja praktilised igapäeva jalatsid, mida saab edukalt kanda nii päikeselise kui vihmase ilmaga, nii väli- kui sisetingimustes. Ja heitlik ilmastik on meie laiuskraadil ju väga tavaline nähtus, mistõttu võiks ühed kodumaised käsitööna valminud ketsid olla meie kõigi garderoobis olemas ;)

Kuna meie ketside näol on tegemist unisex-toodetega, siis näevad need suurepärased välja iga moeteadliku naise ja mehe jalas. Meie rõõmsatujulised disainerid on hoolt kandnud selle eest, et need ketsid sobiksid kokku absoluutselt igasuguse outfitiga - need näevad super head välja nii teksaste, kleidi, retuuside ja isegi ülikonnaga. Ja olenevalt oma värvieelistusest saad valida just sellise maalähedase värviga ketsid, mis Sind kõige rohkem kõnetab ja Sinu stiiliga kokku sobib. Soovi korral saad muide ketsidele veelgi rohkem omanäolisust lisada, kasutades selleks erinevat värvi ketsipaelu. Ja aksessuaarina sobivad nende ketside ja Sinu riietuse juurde ideaalselt meie seljakotid.

Materjali valikul oleme lähtunud sellest, et ketsid oleksid toodetud võimalikult ökoloogiliselt, samas maksimaalse kvaliteediga. Ketside kangas on toodetud taastuvat päikeseenergiat kasutades ja tallad on valmistatud naturaalsest lateksist (heveapuupiimast). Ei ole just palju jalatseid, mille materjal on pärit Euroopast ja valmistatud käsitööna Eestis ;)

Sisetallad valmistame hingavast mikrofiibrist, mille all on aktiivsüsi ja naturaalne kork. See kombinatsioon hoiab Sinu jalad kuivana, aitab võidelda ebameeldiva lõhna vastu ning tagab mugavuse ja kerguse igas Sinu sammus.

Mis teeb meie käsitööna valminud ketsid eriti vingeks, on see, et need saad mustaks saades lihtsalt pesumasinasse pista (v.a musta värvi ketsimudel) ja pärast õrna pesutsüklit on ketsid taas nagu uued. Tegemist on põhimõtteliselt esimeste nahkdetailidega jalanõudega meie armsal kodumaal, mis on mõeldud pesumasinas pesemiseks.

Ketsid saadame Sulle muide ilma papist kingakarbita ja seda ikka eesmärgiga säästa loodust ja metsas kasvavaid puid. See loomulikult ei tähenda seda, et pakiautomaadist vaatab Sulle vastu kaks üksikut ketsi või kuller ilmub Sinu ukse taha kummaski käes üks kets :) Ketside pakendiks on pestav ja taaskasutatav kingakott, millele leiab edaspidi kindlasti igas majapidamises või koolis/lasteaias kasutust. Sobib suurepäraselt näiteks vahetusjalatsite kotiks, et ulakad lastejalatsid jooksu ei paneks ega ära kaoks. Ühtlasi saab seda kotti kasutada jalatsite masinpesuks, sest jalatseid ilma kotita pesa ei soovita. Seeläbi anname koos Sinuga oma panuse looduse hoidmiseks ja jätame väiksema jalajälje meie planeedile.

Meie meistrite osavate käte all valminud vastupidavad, ergonoomilised ja mugavad ketsid ootavad Sind!