- 20%
Original price was: 35,00 €.Current price is: 28,00 €.
- 20%
Original price was: 35,00 €.Current price is: 28,00 €.
- 20%
Original price was: 35,00 €.Current price is: 28,00 €.
- 20%
Original price was: 35,00 €.Current price is: 28,00 €.
- 29%
Original price was: 35,00 €.Current price is: 25,00 €.
- 20%
Original price was: 40,00 €.Current price is: 32,00 €.
- 20%
Original price was: 40,00 €.Current price is: 32,00 €.
- 20%
Original price was: 40,00 €.Current price is: 32,00 €.

Barefoot jalanõud lastele

Barefoot jalanõud lastele on kahtlemata kõige jalasõbralikumad jalanõud, mis meie lennukate ideedega disainerite ja osavate meistrite käe all valminud on 😊 Nendega on lapse jalg alati loomulikus asendis ja nendega kõndimine on võrdväärne paljajalu käimisega.

Kuna jala areng saab alguse juba varajases lapsepõlves, siis on väga oluline pöörata tähelepanu laste jalanõude valikule ja põhjuseid, miks valida just barefoot jalanõud lastele on mitmeid:

- Barefoot jalanõud lastele on avara ninaosaga, kuhu mahuvad kõik lapse varbad vabalt ära, ilma et need oleksid ebamugavalt kokku surutud. Nõnda ei kasva lapse varbad viltu, ei kasva varbaküüned sisse, ei teki suurt varbakonti ega teki muid sellega seonduvaid tervisehädasid.
- Kuna paljajalu jalanõudel on kand ja varvas on alati samal kõrgusel, siis jaotub keharaskus jalatallale ühtlaselt. See omakorda tagab lapse jalgadele loomuliku asendi ja kauni korrektse rühi kogu eluks.
- Barefoot jalanõud lastele on kaalult mõnusalt kerged, väheneb koormus jalalabale ja liigestele ning laps tunneb end kõndivat justkui kui paljajalu.
- Barefoot jalanõud lastele on äärmiselt painduvate taldadega, võimaldades lapse jalalabal loomulikult liikuda ja mis liigub jalalabaga kaasa.
- Barefoot jalanõud lastele püsivad suurepäraselt jalas ja need on justkui osa lapse jalast kuna on kindlalt jala külge kinnitatud.

Nagu näed, omavad barefoot jalanõud lastele mitmeid eeliseid tavapäraste laste jalanõude ees aga ühe olulise aspekti tooks siinkohal veel välja ja see põhineb klientidelt saadud positiivsetel kommentaaridel, mida Sinagi saad igal ajahetkel e-poes toodete juures või meie sotsiaalmeedias lugeda. Nimelt lapsed ise fännavad neid jalanõusid nii väga, et ei soovi neid jalast võttagi 😊 Paljudele meist pole tõenäoliselt võõras olukord, kus laps ei soovi ühte või teist jalanõud jalga panna või neid pikemalt jalas hoida või kanda. Meie barefoot jalanõud lastele tekitavad risti vastupidise olukorra, lapsed võtavad meie barefoot jalanõud ruttu omaks ja neist saab kiiresti laste lemmik. Ja kui on laps rahul ja õnnelik, siis on loomulikult ka vanemad õnnelikud.

Meie tootevalikus on mitmed põnevad barefoot jalanõud lastele, mis laste meele rõõmsaks teevad.

Barefoot laste kingad

Barefoot lastekingadel Lusti on lai varvaste osa, mis võimaldab jalal olla oma loomulikus asendis. Need barefoot jalanõud lastele on pehme ja õhukese tallaga, et laste jalalihased saaksid loomulikul moel areneda. Kingade pealis on vastupidavast ja pehmest nahast, ühtlasi on sel on õhuaugud, mis võimaldavad laste jalgadel hästi hingata. Sisevooder on lastekingadel pehmest mikrofiiberkangast, rihm on mugavaks reguleerimiseks takjakinnitusega ja libisemisvastane välistald õhukesest elastsest kummist. Lusti kingad sobivad tänu oma erilisele, pehme ja vastupidavale välistallale kandmiseks nii toas kui õues.

Barefoot sussid

Naturaalsest nahast lastesussid Mutsu on mõistagi laia varavasteosaga, et lapse jalg saaks olla oma loomulikus asendis ja varvastel oleks piisavalt ruumi. Et jalg saaks paremini hingata, on pehmest nahast pealisel õhuaugud ja et susside jalgapanek oleks lihtne, siis on need varustatud reguleeritava takjakinnisega rihmaga. Sisevoodriks on pehme ja jalasõbralik mikrofiiber kangas. Välistald on samuti mikrofiibrist aga see on kaetud vastupidava ja libisemisvastase PU kattega. Mutsu sussid sobivad väga hästi kandmiseks nii toas kui õues. Ja see kirev ja lai värvivalik, seda lihtsalt peab lihtsalt oma silmaga nägema 😊

Lastele on meil veel tootevalikus lihtne sussimudel Punsa, mis on esindatud nii musta kui beeži värvitooniga. Need on samuti laste barefoot jalanõudele iseloomuliku avara ninaosaga, mis jätavad piisavalt ruumi varvaste liigutamiseks. Susside pealisel on kumm ja ääristatud on see samuti kummikandiga, mis hoiab sussi kindlalt lapse jalas. Sisetald on õhukesest ja pehmest naturaalsest vildist, et sisemised õmblused last ei häiriks ja jalal oleks pehme astuda. Välistald on veluurist ja kannaosale on lisatud libisemise takistamiseks kumm.

Barefoot võimlemissussid

Barefoot võimlemissussid on pehmed ja avarad, jättes varvastele lahedalt ruumi. Need ei suru laste varbaid kokku, samas püsivad kindlalt jalas tänu ümberringi õmmeldud kummile. Need võimlemissussid on tootevalikus nii klassikalisest mustast kui valgest siledast nahast, samuti eri toonides veluurist, mis on jalas mõnusalt pehme. Susside välistald on samuti veluurist, mis tagavad eriti pehmed ja graatsilised sammud nii väikestele tantsijatele kui võimlejatele.

Barefoot jalanõud lastele valmivad meil erilise hoole ja armastusega ning need toovad kindlasti naeratuse lapse näole nii kodus, lasteaias kui suveperioodil õues 😊 Meie rõõmsameelsed disainerid ja kuldsete kätega meistrid töötavad igapäevaselt selle nimel, et olemasolevaid barefoot mudeleid veelgi paremaks teha ja uusi põnevaid mudeleid välja töötada.

Anna Sinagi oma lapsele võimalus käia paljajalu, nii otseses mõttes kui barefoot võtmes 😉