- 46%
Original price was: 12,00 €.Current price is: 6,50 €.
- 37%
Original price was: 35,00 €.Current price is: 22,00 €.

Laste sussid

Me kõik soovime oma lastele parimat ja erandiks pole ka laste sussid, mis peavad jahedal ajal hoidma laste jalad soojas. Soovime ju, et laste mängulust ei rauge ja OmaKinga laste sussides ei juhtu see kohe kindlasti. Meie sussides on lastel alati sära silmis ja süda soe.

Lapsed armastavad mänguhoos palju liikuda, joosta ja hüpata, mistõttu võivad jalad saada põrutada kuna tihtilugu pole põrandad kaetud vaipadega, mis põrutusi leevendaks. Põrutusi aitavadki edukalt leevendada laste sussid, pakkudes kaitset sinu silmarõõmu väikestele jalgadele.

Kui kodus on põrandad jahedavõitu, siis parim valik on naturaalsest vildist ja lambavillast sussid, mis on ülimõnusad ja soojad ning näevad laste jalas väga ilusad välja.

Ja mõtle kui ägedad perepildid siit tuleksid, kui emme, issi, vanaema, vanaisa paneksid ka samast kollektsioonist sussid jalga nagu lastel. Siis oleksid kõik ühtekad :) Ja pole midagi ilusamat kui üks tore ja kokkuhoidev pere.

Sussid sobivad ideaalselt ka mängutubadesse, kus on soovitatud või lausa nõutud sisejalatsite kasutamine. Nõnda võib kindel olla, et lapsed mõnusalt lustida ja ringi joosta saavad, ilma, et nende jalad higistaks.

Laste sussid valmivad käsitööna meie armsal kodumaal, pikaaegsete kogemustega meistrite ja disainerite käte all, kelle lapsed on samuti kasvanud meie sussid jalas. Aastatepikkuse kogemuse tulemuseks ongi praegune tootevalik laste sussidest, mis on ühtaegu soojad, rõõmsad ja omanäolised. Just täpselt sellised nagu meie lapsedki.