- 20%
Original price was: 46,00 €.Current price is: 36,80 €.
- 20%
Original price was: 43,00 €.Current price is: 34,40 €.
- 20%
Original price was: 85,00 €.Current price is: 68,00 €.

Meeste sandaalid

Meie meistrite käe all valminud meeste sandaalid ei jäta külmaks isegi kõige tagasihoidlikumat Eestimaa ega põhjamaa meest. Ka kõige tagasihoidlikumal mehel tuleb väike muie suule, kui meie sandaalid jalga paneb :)

Me teame mida mehed tahavad. Mehed soovivad eelkõige mugavaid ja ergonoomilisi sandaale ning just sellised meie sandaalid ongi. Boonuseks on stiilne ja tänapäevane välimus, mille saavutamiseks meie disainerid on ära joonud märkimisväärse koguse kohvi ja jätnud magamata palju öid. Aga see kõik on seda väärt, meie sandaalides näevad mehed nii trendikad välja ;)

Meeste sandaalid sobivad ideaalselt kandmiseks nii õues soojal ajal kui siseruumides aastaringselt. Küll on hea kui kuumal suvel jalg ei higista ega väsi, sandaalid lihtsalt on parimad suvejalatsid. Siseruumides saab sandaale kanda sise- või tööjalatsina, neid kandes saab jalg mõnusalt hingata ja pika tööpäeva lõpuks on jalad endiselt sama värsked nagu tööle tulles.

Meil on Sulle veel üks positiivne uudis, meie sandaalid ei määri üldse põrandaid. Sandaalide välistallad on valdavalt valmistatud elastsest ja kauakestvast polüuretaanist (PU), mis ei jäta põrandale mingeid jälgi. Põrandad on ilusamad ja koristajad õnnelikumad!

Meeste sandaalide sisetallad on tehtud enamasti pehmest lateksist ja alati kaetud nahaga, ikka selleks, et Sul oleks mugav ja et sandaalid jalale võimalikult naturaalseks keskkonnaks oleksid.

Meie tootevalikust leiab meeste sandaalid igale maitsele, võimalik on valida jalgatorgatavad sandaalid või tagarihmaga sandaalid, kinnise ninaotsaga või lahtise ninaotsaga sandaalid. Esindatud on kollektsioonid OmaKing’a ja TOKU brändidest.

Värvivalik on üdini mehelik, esindatud on pruunid, mustad, sinised ja beežid toonid. Sekka ka mõni julgem värvitoon trenditeadlikele meestele.

Kõik meeste sandaalid on valminud loomulikult käsitööna, iga jalatsipaari on valmistanud aastatepikkuse kogemusetega meistrid, kelle jaoks on kvaliteetse jalatsi valmistamine südameasjaks. Kõik meeste sandaalid läbivad veel lisaks individuaalse kvaliteedikontrolli, seega võid kindel olla, et meilt soetatud jalatsid teenivad Sind pikalt.