Naiste sussid

Kindlasti pole Sulle võõras olukord, kus pärast väsitavat tööpäeva ei saa niisama diivanile istuda ja väsinud jalgu välja sirutada vaid tuleb alustada erinevate kodutöödega. Olgu selleks siis suur virn nõusid kraanikausis ootamas, üle ääre ajav pesukorv või näljased pereliikmed, kes just Sinu valmistatud maitsvaid roogasid ootavad.

Käsitööna valminud naiste sussid on täpselt see, mida Sinu väsinud jalad sel hetkel vajavad. Kui jalad on pikast tööpäevast väsinud ja valutavad või toapõrandad ebameeldivalt külmad on, siis küll on mõnus pista jalad susside sisse ja lasta neil teha oma jalgadele pai.

Kui Sulle meeldivad klassikalised toasussid, siis valikus on nii tavalised kui kiilkontsaga nahast sussid erinevates värvitoonides. Kui ootad naiste sussidelt soojust ja pehmust, siis sobivad Sulle naturaalsest vildist, lambavillast või mõlemast materjalist kombineeritud sussid, mis on soojad ja mõnusad aga samas ei aja jalgu higistama.

Kusjuures sussid leevandavad ka põrutusi, mis saab osaks jalgadele kui niisama kõval pinnal kõndida. Nõnda püsivad Sinu jalad tervemad ja ei väsi nii kiiresti, kui paljajalu või sokkides askeldades.

Meie meistrite käe all valminud naiste sussidega ei pea Sa koduseid toimetusi tehes tundma ennast tuhkatriinuna, nendega lendled toast tuppa nagu tõeline kuninganna.

Kui oled sussidega rahul, siis ära unusta ka oma sõbrannat või ema, naiste sussid on suurepärane kingitus oma lähedasele inimesele tähtpäevaks või lihtsalt meelespidamiseks.