- 79%
- 67%
20,00 
- 73%
20,00 
- 73%
20,00 

Naiste sandaalid

OmaKing naiste sandaalid pole lihtsalt tavalised sandaalid, need on ergonoomilised ja mugavad ning sobivad ideaalselt nii sise- kui välitingimustesse. Meie pikalt jalatsiriiulilt leiab traditsioonilisi jalgatorgatavaid sandaale, tagarihmaga sandaale ja nii lahtise- kui kinnise ninaosaga sandaale. Ja loomulikult ei puudu valikust meie põhjamaise jalatsibrändi Toku sandaalid, mis on soojalt vastu võetud nii kodumaal kui meie naaberriikides.

Olenevalt oma värvieelistusest saad valida just enesele sobiva värvi või värvilahendusega naiste sandaalid või miks mitte lillelise mustriga sandaalid, mis võimaldavad Sul hallist massist erineda ja eredalt silma paista.

Meile iseloomulikult on kõik naiste sandaalid valmistatud käsitööna, igas jalatsipaaris on tunda meistrite puudutus ja aastatepikkune kogemus. Käsitööna valminud sandaalide eeliseks masstoodangu ees on kõrge kvaliteet, iga jalatsipaar on läbinud individuaalse kvaliteedikontrolli ja võib kindel olla, et soetatud jalatsid teenivad Sind kaua.

Sandaalide sisetallad on valmistatud kergest korgist või pehmest lateksist ja ikka selleks, et Sa ei peaks liigset raskust jala otsas kandma ja saaksid väsimustundeta kasvõi hilisõhtuni igapäevatoimetusi teha.

Naiste sandaalide välistallad on valdavalt valmistatud elastsest hästi vastupidavast polüuretaanist, mis on hinnatud ka selle poolest, et ei määri põrandaid. Seetõttu sobivad OmaKing naiste sandaalid suurepäraselt ka siseruumides kandmiseks, kasvõi näiteks kontorisse.

Omaking naiste sandaalid on stiilsed ja pilkupüüdvad, ära siis imesta kui Sinu vestluskaaslase pilk korduvalt jalanõudele suundub, see on lihtsalt paratamatus :)