Sandaalid

Sandaalid on suurepärased jalanõud, mis sobivad ideaalselt soojemal ajal õues kandmiseks ja aastaringselt sisetingimustesse, näiteks kontorisse tööjalatsiks või kooli vahetusjalatsiks.

Kui väljas on lõõskav päike ja põletav kuumus, siis mitte ei tahaks jalga panna kinniseid jalanõusid, mis jalad ebameeldivalt higistama panevad. Sandaalid aitavad hoida Sinu jalad mõnusalt jahedana ja seeläbi tagavad, et Sinu kehatemperatuur liiga kõrgeks ei läheks.

Meie toredad ja rõõmsameelsed disainerid on disaininud sandaalid silmapaistvateks ja stiilseteks. Need sobivad hästi kokku iga riietuseesemega ja võid kindel olla, et näed alati trendikas välja.

Sandaalid on ka iga reisihuvilise unistus, nad võtavad vähe ruumi võrreldes teiste jalanõudega. Küll on mõnus sõita reisile kui reisikohver on võimalikult õhuke ja seal ongi ainult paar või kaks mugavaid sandaale.

Meie virtuaalselt jalatsiriiulilt leiab sandaalid iga pereliige. Kollektsioonidest on esindatud OmaKing Classic, OmaKIng Professional ja TOKU Urban, mille hulgast leiab erineva stiili ja värvivalikuga sandaale igale maitsele. Esindatud on nii tavapärased jalgatorgatavad sandaalid, lahtise- kui kinnise ninaosaga sandaalid kui ka reguleeritava takjakinnise- ja kannarihmaga sandaalid.

Kõik sandaalid on valminud meie oma kogenud meistrite käe all ja nendes on tunda käsitöö hingestatust. Käsitööna valminud sandaalid on väga vastupidavad, ergonoomilised ja loomulikult ääretult mugavad.

Kas teadsid, et meie sandaalid hoiavad tuju hea ja toovad naeratuse näole ka pärast pikka päeva jalgadel? Vali välja meelepärased sandaalid ja veendu selles ise! :)