Kingad

Kas Sa tead, kuidas ja kus valmivad kõige ägedamad kingad maailmas? Need valmivad loomulikult käsitööna armsal kodumaal, meie suurepäraste disainerite ja aastatepikkust kogemust omavate meistrite ühise jõupingutuse tulemusena. Näpuotsaga lisame ka maagiat ja tulemuseks ongi kingad, mida jalga pannes sealt enam ära võtta ei taha :)

Tänavamoes on üha enam tähtsamal kohal mugavus, kõrget kontsa kandvad naised on tänavapildist kadunud nagu tina tuhka. Kõrged kontsad on asendunud mugavate ja stiilsete madala tallaga kingadega, mis näevad suurepärased välja ja mis ei väsita Sinu jalgu. Just sellised mõnusad ja tujutõstvad kingad leiad ka meie kollektsioonidest.

Kodusest, soojast ja naturaalsest OmaKing Natural kollektsioonist leiad meie ägedad kuutsid, mis on inspireeritud susside lihtsusest ja looduslähedusest. Need on lihtsa lõikega ja mõnusast materjalist valmistatud kingad, milles tunned end alati mugavalt ja stiilselt. Aga miks just Kuutsid? Kuutsi on lihtsalt üks tore külake Võrumaal, mis võiks olla midagi enamat kui pisike täpp kaardil.

TOKU Urban kollektsioonist leiab disainiteadlik ja aktiivse eluviisiga inimene mugavad põhjamaise stiiliga kingad. Kui paljud meie tooted kannavad Võrumaa külade nimesid, siis sellest kollektsioonist kannavad kõik kingad erinevate suurlinnade nimesid nagu Helsinki, Berlin, Tokyo ja seda üldse mitte juhuslikult. Kõik need linnad on andnud ainest nende moekate kingade loomisel, inspiratsiooni ongi saadud just nendest kohadest.

Nende lihtsate joonte ja mänguliste detailidega kombineeritud kingadega on mõnus linnatänavatel seigelda, külastada erinevaid festivale ja vaatamisväärsusi nii meie armsal kodumaal kui ka teistes avastamisväärt linnades üle maailma.

Nagu kõigi oma toodetega, püüdleme ka kingadega loodussäästlikkuse poole. Kasutatud materjalid on valitud võimalikult looduslähedased, tegemata seejuures kompromisse kvaliteedis. Meie kingad on vastupidavad ja teenivad Sind kaua-kaua, kui Sa loomulikult ka ise nende eest natuke hoolt kannad ;)

Saladuskatte all võime Sulle öelda, et ülaltoodud jalatsiriiulil väljatoodud mudelid ei jää teps mitte ainukesteks. Hoia ikka antud tootekategoorial või meie sotsiaalmeedial silma peal, kindlasti lisandub siia uusi ja põnevaid kingamudeleid.