Kotid

Kellele ei meeldiks ilusad ja trendikad kotid? Eriti tore, kui need kotid oleksid ühtlasi praktilised, mugavad ja vastupidavad. Just sellised kotid meie tootevalikus ongi ja mõistagi valmivad need käsitööna meie armsal kodumaal.

Seljakotid

Ilma käe- või seljakotita ei kujuta tänapäeval elu ette üski naine ja eks meestelgi tuleb järjest enam püksitaskutes ruumist puudu kuna nutitelefonid lähevad ju aina suuremaks ja hea meelega paneks rahakotigi koos võtmekimbuga tasku asemel stiilsesse kotti. Naiste käe- või seljakottidest ärme üldse räägi, seal ei ole küsimus selles, kas kotti on vaja või mitte, vaid kui suur see kott olema peab :)

Meil on loomulikult kõikidele sellistele muredele lahendus olemas kuna juba mõnda aega on käsitööna valminud kotid meie tootevalikus olemas. Ja need pole teps mitte tavalised kotid, mis õlgu kehitama ja igavalt haigutama panevad. Need on nahast ja/või vett hülgavast tekstiilist disainkotid, mis on mõeldud nii naistele kui meestele (unisex), mida saab kanda nii seljakotina kui käekotina ning mille võid mustaks saades pingevabalt pesumasinasse pista.

Kas kanda seljakotina või käekotina, see on juba eelistuste ja outfiti küsimus. Kanna täpselt nõnda nagu soovid ja outfitiga paremini kokku sobib!

Meie kotid sobivad ideaalselt toimekale linnainimesele, kes lahkub kodust varavalges ja naaseb hilisõhtul. Sobivad samuti suurepäraselt reisisellidele, kellele meeldib uusi kohti avastada. Mugavate taskutega kotid mahutavad kõik päevaks vajaliku ja ruumi jääb veel ülegi.

Meie rõõmsameelsed ja lennukate ideedega disainerid on mõelnud ka turvalisuse peale, mis laias maailmas või kodumaal reisides väga oluline on. Seetõttu on kotid varustatud vargusevastase turvalukuga, mille avamisega saab hakkama vaid kotiomanik ise. Nõnda on Sinu isiklikud- ja väärisasjad alati kaitstud.

Sussikotid

Meie tootevalikust leiab lahenduse ka vallatute susside, sandaalide, kingade ja ketside hoiustamiseks kuna need kipuvad kodus, koolis ja lasteaias tihtilugu oma elu elama ning ringi rändama. Puuvillased ja pestavad sussikotid hoiavad ära ka kõige vallatumate jalanõude kaotsimineku.

Muide, Sinu lemmikbrändi (OmaKing või TOKU) logoga sussikotti mahub olenevalt jalatsite suurusest vajadusel ära suisa kaks-kolm paari jalatseid :)

Kas teadsid, et just nende sussikottidega astusime veelgi ühe sammu parema tuleviku ja keskkonna suunas? Alternatiivina tavalisest papist karbile, on need sussikotid osade jalatsite (nt ketsid) pakendiks ja see jätab metsa nii mõnegi puu kasvama.

Hetkel meie tootevalik seljakottide ja sussikottidega piirdub aga kes teab, mida me järgmiseks välja mõtleme kuna meil lennukatest ideedest kunagi puudus ei tule :) Seega tasub meie tegemistel ikka silma peal hoida!