Meeste sussid

Kui oled päev otsa tööd rabanud ja jalgadel olnud, siis kindlasti on õhtuks jalad nii väsinud, et lihtsalt tahaks maha istuda ja jalgadele puhkust anda. Paraku ootavad Sind ees kodused toimetused ja jalad peavad veel mõned tunnid vastu pidama, enne kui saab viivuks hoo maha võtta või ööunne minna.

Et jalgadele õhtul kodus natukenegi leevendust anda, tuleks jalga pista mõnusad ja mugavad meeste sussid. Käsitööna valminud meeste sussid vähendavad kõvast põrandast tulenevaid põrutusi ja annavad sooja, kui kodu põrand külmavõitu on.

Külma põranda vastu aitavad eriti hästi lambavillased või naturaalsest vildist soojad sussid. Olles neid korra proovinud, ei soovi Sa neid enam jalast võttagi. Kui oled juhuslikult kontoritöötaja, siis pead sussid jalast võtma ainult tööleminekuks kuna meeste sussid sobivad ideaalselt ka kontoris kandmiseks. Kontoris susside kandmine on trend, mis kogub aina hoogu, nende kandmisega kaasneb soe ja kodune tunne, mis on kontoris igati teretulnud.

Ja Sa ei pea üldse muretsema, et jalad higistama hakkavad kuna lambavill on loodusliku materjalina hästi hingav.

Kodumaised käsitööna valminud meeste sussid on mõeldud meestele, kes hoolivad endast ja oma jalgadest. Võib juhtuda, et koju tulles ei leiagi Sa oma susse koridorist kuna mõni pereliige on samuti avastanud Sinu susside mõnusa puudutuse. Kuna sussid sobivad suurepäraselt kinkimiseks, siis ära unusta ka teisi pereliikmeid, meilt leiab sobivad sussid kõigile.

Ja ära unusta, kui on varbad soojas, siis on ka süda soe! Ja sooja südamega mehed on alati hinnas :)