- 20%
Original price was: 46,00 €.Current price is: 36,80 €.
- 20%
Original price was: 43,00 €.Current price is: 34,40 €.
- 20%
Original price was: 85,00 €.Current price is: 68,00 €.

Meeste vabaajajalatsid

Nagu nimigi ütleb, on vabaajajalatsite näol tegemist jalatsitega, mida on mõnus vabal ajal kanda. Pole ilmselt olemas meest, kes ei oskaks hinnata vabadust ja mugavust, mida meeste vabaajajalatsid pakuvad.

Meie kodumaised käsitööna valmivad meeste vabaajajalatsid sobivad ideaalselt igapäevaseks kasutamiseks soojal ajal õues või jahedal ajal vahetusjalatsitena siseruumides. Mõlemal juhul võid kindel olla, et Sinu jalad saavad hästi hingata ja püsivad värsked ka jalatseid pikemalt kandes.

Meie toredad, töökad ja kogemustega meistrid on teinud kõik selleks, et meeste vabaajajalatsite puhul oleks esikohal mugavus. Selleks on jalatsite sisetallad valmistatud enamasti pehmest lateksist ja kaetud nahaga, et Sinu jalad võimalikult naturaalses keskkonnas ja sammud ikka pehmed oleksid.

Kui kõik mehed on ühel meelel, et meeste vabaajajalatsid peavad eelkõige olema mugavad, siis tegumoe osas on maitsed meestel juba erinevad ja kõikide erinevate maitsetega oleme ka oma tootesortimendis arvestanud ;)

Valikus on lihtsalt jalgatorgatavad vabaajajalatsid aga ka tagarihmaga jalatsid, mis tagavad jalatsi hea jalaspüsimise. Kes soovib lasta oma jalal maksimaalselt hingata ja soovib kõigile näidata oma kenasid varbaid, sel on võimalik valida lahtise ninaotsaga vabaajajalatsid, kes aga austab ametlikumat lähenemist ja stiili, see saab valida kinnisema ninaosaga vabaajajalatsid.

Olenemata, millise tegumoega vabaajajalatsid valid, võid kindel olla, et need on üdini tänapäevased, trendikad ja mehelikud. Mehelik on ka meeste vabaajajalatsite värvivalik, valikus on valdavalt sinised, pruunid, mustad ja beežid toonid aga leidub värve ka meestele, kes soovivad rohkem silma paista.

Mainimata ei saa jätta ka head vastupidavust ja kõrget kvaliteeti, mille üle oleme alati väga uhked olnud. Erinevalt masstoodangust panustame me igapäevaselt individuaalsesse kvaliteedikontrolli ja tagame seeläbi jalatsite pika eluea. Kui oled ka ise heaperemehelik jalatsikasutaja, siis teenivad meie meeste vabaajajalatsid Sind pikalt-pikalt.

Vali endale sobivad vabaajajalatsid OmaKing’a või TOKU kollektsioonist ja tunneta vabadust!