Soojad sussid on kõige mõnusamad asjad maailmas

Soojad sussid

Märkamatult on kätte jõudnud värvikirev ja ilus sügis, samas temperatuurid väljas aina langevad ja langevad, põrandad kodudes ja kontorites lähevad aina jahedamaks ja jahedamaks.

Võid ju panna jalga mitu paari sokke ja loota parimat aga susside vastu ei saa paraku miski! Käsitööna valminud soojad sussid on lihtsalt niivõrd mõnusad ja tõhusad, et neid ei raatsi kohe mitte jalast võtta!

Oleme susse valmistanud juba palju-palju aastaid ja selle aja jooksul oleme välja selgitanud täiusliku sooja sussi valemi. Selleks on naturaalne vilt ja lambavill või kombinatsioon nendest, toredad disainerid ja kogemustega meistrid, kes hinge ja soojusega vormivad nendest materjalidest soojad sussid. Täpne valem on küll loomulikult keerulisem aga lihtsustatud kujul just nõnda meie soojad sussid valmivad ja paljudesse kodudesse ning kontoritesse jõuavad.

Naturaalne lambavill on loodusliku materjalina hästi soe ja hingav, lambavilla vilt on hea soojusisolaator ja vastupidav materjal, mistõttu sobivad need ideaalselt kasutamiseks sussimaterjalidena. Ega ilmaaegu meie esivanemad käredal talvel vilte ei kandnud, millele vastupidavuse suurendamiseks tihtilugu nahast tald või pealsed külge õmmeldi.

Ühtlasi on lambavilla eeliseks selle mustust hülgav võime, tänu millele määrdub see oluliselt vähem kui sünteetiline materjal. Kas pole suurepärane 🙂

Meilt leiab soojad sussid iga pereliige, tootevalikus on olemas nii jalgatorgatavad kui kinnisemad soojad sussid, oleneb kes/mida eelistab. Olenemata eelistusest võid kindel olla, et naturaalsest materjalist sussid embavad ja lõdvestavad pärast rasket tööpäeva sinu jalgu.

Käsitööna valminud soojad sussid sobivad ideaalselt ka kinkimiseks sünnipäevalastele ja neid on hea poetada jõuluvana kingikotti. Suure saladuskatte all võime öelda, et isegi jõuluvana kannab vabal ajal meie soojaid susse kuna tema põrandad on samuti tihtilugu külmad.

Kutsume üles susse kandma ka kontoris, ääretult mugav, soe ja kodune tunne. Kui soovid isikupärasemaid susse, siis võime nendele firma logo ja/või kandja nime ka peale õmmelda, siis pole kartust et sussid sassi lähevad. Firmalogoga soojad sussid sobivad samuti suurepäraselt kinkimiseks, kindlasti oskab klient või koostööpartner seda žesti hinnata ja meenud talle igakord, kui sussid jalga paneb.

Meile meeldib ikka ja jälle öelda „Hoia varbad soojas, siis on ka süda soe!“. Oma sussikollektsioonidega olemegi võtnud südameasjaks, et võimalikult paljudel eestimaalastel oleks alati süda soe ja tuju hea.

Koondame kõik meie soojad sussid ka siia, et Sul parem ülevaade oleks ja lihtsam valikut teha.