Laste kingad Võrumaalt: 5 põhjust miks Lustid lapsi ja vanemaid rõõmustavad

Eelnevalt oleme lastele teinud nii toa- ja võimlemissusse ning ka näiteks pastlaid pakume väiksemaid suuruseid, kuid laste kingad on meile täitsa uus maastik. Aga kauaoodatud kevadised Lustid on nüüd lõpuks kohal! Need imearmsad laste kingad on käinud läbi testimisest juba möödunud suvest. Oleme kogunud tagasisidet, küsinud nõu asjatundjatelt, uuesti proovinud ja jälle testinud. Alles nüüd tundus, et nad on valmis ka teiste laste jalgu rõõmustama. Tegu on paljajalu jalanõudest inspireeritud kingadega, mis lisaks nunnule välimusele arvestavad ka väikeste jalgade loomuliku arenguga. Muidugi on Lustidel palju muid häid omadusi, et miks ikkagi just need laste kingad valida?

1) Lapse jalg peab jalanõus olema kuiv ja soe, seega valisime Lustile pehmed ja hingavad materjalid. Pealt on meie uued laste kingad naturaalsest nahast. Nahk on tuntud oma loodusliku päritolu, painduvuse, vastupidavuse ja hingavuse poolest. Ka pisikesed jalad väärivad parimat. Seest on Lustid mõnusa mikrofiibrist kangaga. Mikrofiiber on pehme ja hingav, nii on lapse jalal hea ja mugav olla iga ilmaga. Valitud materjalid on ka kerged, eriti laste väikestele jalgadele.

2) Lapsed liiguvad palju ringi ning vastupidav ja turvaline tald on laste kingade juures asendamatu. Välistalla valmistamisel võtsime arvesse just väikeste laste aktiivsust ja arengut. Materjaliks valisime vastupidava kummi, mis on sealhulgas ka libisemiskindel. Talla juures pidasime silmas ka paljajalu jalanõusid. Tald on õhuke ja väga painduv. Selle saab lausa täitsa rulli keerata (mida me muidugi ka tegime – vt pilti!). Nii käib tald jalaga kaasas ning tagab lapsele loomuliku ja mugava astumise.

3) Kuna laste jalad on mõistagi erinevate laiuste ja kõrgustega, siis arvestasime ka sellega, et meie uued ja (hetkel) ainukesed laste kingad oleks võimalikult universaalsed. Lusti kingi saab lapse jalale turvaliselt kinnitada kinnituskrõpsuga. See sai hoolikalt valitud, et oleks jalale võimalikult mugav ning vajadusel saaks ka kõrgust reguleerida. Ka siin oleme paljajalu jalanõusid silmas pidanud, üks tähtsatest omadustest on justnimelt, et jalats oleks jala küljes kindlalt kinni. Lusti king on kerge ning kindla kinnitusega, seega nendes tatsumine ei ole lapsele lisatööks, vaid soodustab just loomulikku kõndimist.

4) Et ka pisikestel varvastel mugav oleks, panime rõhku Lusti kujule. On teada, et enamus trendikaid jalanõusid täiskasvanutele ei ole jalale just kõige soodsamad. Kahjuks on juba ka laste kingad vale kujuga, mis takistab jalal õigesti areneda ning seega on probleemid kerged tulema vanemas eas. Lusti kingadel on tavalisest laiem nina, mis tagab varvaste loomuliku asendi. Nagu paljajalu jalanõudes, saab ka Lusti kingades suur varvas otse olla. See hoiab juba varakult ära hallux valguse (suure varba kont) tekkimist, mis on laialt levinud probleem nii laste kui täiskasvanute seas.

5) Nagu näha, siis funktsionaalsusele ja mugavusele oleme palju mõelnud, aga unustada ei tohiks ka ju välimust. Laste kingad on tihti värvilised, läikivad, piltidega jne. Meile on oluline pigem naturaalsus ja loomulik ilu. Sellise mõtteviisiga oleme alati olnud. Valikus on küll erinevaid värve, aga valisime tagasihoidlikumad toonid ja naturaalse väljanägemise. See tuleneb ka meie valitud nahast. Mudeli stiil on paljudele võib-olla nostalgiline, selline nunnu ja natuke vanaaegne, seda kõige paremas võtmes muidugi.

Nagu näha, siis tööd ja armastust on nendesse papudesse palju läinud. Kui sinu pisiperel on veel puudu ühed kevadised laste kingad, siis Lustid on kindlasti väga hea valik! Paljajalu jalanõudest inspireeritud, pehme nahk, painduv ja libisemiskindel välistald, mugav takjakinnitus, laiem ninaosa, hingav vooder ja eriti nunnu välimus. Kõik, mida ühed pisikesed varbad ihata võiksid. Saadaval kolmes erinevas värvitoonis – sinine, roosa ja beež. Lustid on paarissuuruses ning suurustes 20/21 – 30/31. Loodame, et meie esimesed laste kingad rõõmustavad ka teid ning et need ei jääks ka viimaseks! Kui oled juba Lustid ostnud, siis igasugune tagasiside on meile väga väärtuslik.