Soojad sisetallad hoiavad Sinu jalad soojas!

Soojad sisetallad

Kuna käesolev talv on tõeliselt talvine, jätkub nii lund kui krõbedaid miinuskraade, siis igati paslik on mõne reaga kirjutada abivahenditest, mis aitavad Sul jalad soojas hoida.

Jalanõusid on väga erinevaid, mõned peavad paremini sooja, mõned vähem ja külmade ilmadega ei pruugi Sa nendes ennast alati mugavalt tunda. Jalanõu talla kaudu sisse hiiliv külm hakkab varbaid näpistama ja teeb pikapeale ninagi vesiseks.

Et külmatunnet võimalikult kaua edasi lükata ja jalad maksimaalselt soojana hoida, siis selleks ongi mõeldud soojad sisetallad.

Näiteks meie fooliumiga kolmekihilised Thermo Warm villatallad ongi mõeldud talveks ja suurema külma kaitseks. Selle villane pealispind on jalale mõnusalt soe ja mugav, vahematerjal aitab hoida jala loomuliku soojuse jalatsi sees ja kõige alumine alumiiniumfooliumist kiht peegeldab külma/niiskuse tagasi ning kaitseb seeläbi tõhusalt Sinu jalgu altpoolt tuleva külma eest. Fooliumiga kolmekihilised villatallad on olemas ka laste jaoks, sobivad suurusele 21-35. Ehk siis tegemist on lõigatavate sisetaldadega, saad lõigata just oma lapse jala järgi õige mõõdu ja hoida seeläbi oma kõige kallimatel jalad soojas.

Kargesse talve on mõeldud ka meie ehtsast lambanahast Super Warm sisetallad, mis külma ilmaga pakuvad jalgadele soojust ja mugavust. Neid kasutades võid kindel olla, et oled teinud oma jalgade jaoks parima valiku. Need soojad sisetallad on libisemisvastase põhjaga, seega püsivad need kindlalt jalatsis paigal.

Loomulikult ei saa ära unustada viltsisusid, mis läbi aegade on olnud populaarne valik jalgade soojas hoidmiseks. Viltsisud sobivad voodriks nii saabastesse, tööjalatsitesse kui kummikutesse.

Ka meie lambavillaga kaetud pehmest lateksist soojad sisetallad aitavad kenasti jahedama ilmaga külmatunnet eemal hoida. Nagu nimigi „Wool Warm“ ütleb, on nende taldade pealmine pind naturaalse villaga, mis on jalale mõnus ja soe. Tallad on pehmed ja mugavad kuna alumine kiht on valmistatud õhulisest lateksist. Wool Warm soojad sisetallad leiab ka lastele, need on mõõtu lõigatavad ja sobivad lastele jalamõõduga 22-35.

Soojatunnet pakuvad ka vildist Workboots sisetallad, mis sobivad ideaalselt nii saabastesse kui kummikutesse jahedal ajal. Nende sisetaldade alumine kiht on samuti pehmest lateksist, mis vähendab natuke põrutusi ja ühtlasi ei lase tallal jalatsi sees libiseda.

Kevadel, kui kätte jõuab kummikute kandmise aeg, tuleks samuti tähelepanu pöörata õigetele sisetaldadele. Oleme ju kõik kogenud, et kummikuga hakkab jalg üsna kiiresti külmetama kuna kummik ei paku mingit kaitset jaheda vastu. Kummikutesse sobivad suurepäraselt meie vildist Rainboots sisetallad nii suurtele kui väikestele, mis aitavad jalad soojas hoida ja keskenduda olulistele tegevustele.

Ära lase oma varvastel ja jalgadel külmetada, soojad sisetallad ootavad Sind meie e-poes ja suuemates kaubanduskeskustes. Võid positiivselt üllatuda, kuidas selline väikese hinnaga väike asi nagu sisetald võib teha suuri imesid 😉

Koondame kõik meie soojad sisetallad ka siia, et Sul parem ülevaade oleks ja lihtsam valikut teha.

NB! Läksime sel hooajal osade taldadega üle paarisnumeratsioonile ja meil on nüüd laojäägis üksikute numbritega taldu, millele leiame hea meelega väga hea hinna eest uued omanikud! Sisetallad on ka lihtsasti tavaliste kääridega lõigatavad! See tähendab, et kui sooje taldu on tarvis, aga päris Sinu numbrit valikus ei ole, siis telli julgesti mõni suurem number ja lõika tallad just oma saabaste järgi parajaks! Laojäägi taldu on pakis suisa VIIS paari (VIISPAKK)! 🙂